کالای خواب پاندا
خانه / الیاف / الیاف پلی‌استر مصنوعی (PPM 35) خرید عمده از تولیدی (توپی )

الیاف پلی‌استر مصنوعی (PPM 35) خرید عمده از تولیدی (توپی )

الیاف پلی‌استر مصنوعی خرید عمده را می‌توانید به شکل کاملاً مستقیم و بدون واسطه از تولیدکنندگان خریداری نمایید. الیاف در صنایع مختلف به‌ویژه تولید کالای خواب کاربرد گسترده‌ای دارند. در این میان الیاف مصنوعی از فروش بسیار خوبی برخوردار است و در بازار بسیار موردتقاضا قرارگرفته است. بیشتر کالاهای خواب از این الیاف تولید می‌شوند. الیاف مصنوعی از تنوع بالایی برخوردار است. الیاف پلی‌استر مصنوعی یکی از نمونه‌های پرمصرف در تولید کالای خواب محسوب می‌شود. این الیاف را می‌توان به روش‌های مستقیم و اینترنتی از تولیدکنندگان خریداری کرد.

الیاف پلی‌استر مصنوعی خرید عمده

ویژگی‌های الیاف پلی‌استر مصنوعی

ویژگی‌های الیاف پلی‌استر مصنوعی در نوع خود کم‌نظیر می‌باشد. این الیاف به علت دارا بودن ویژگی‌های خاص جزء الیاف‌های پرفروش و پرمصرف بازار محسوب می‌شود. از مهم‌ترین ویژگی‌های الیاف پلی‌استر مصنوعی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این الیاف ضد آب است و به همین دلیل می‌توان در تولید تشک‌های مسافرتی نیز از آن‌ها استفاده کرد. این تشک‌ها در مجاورت رودخانه دچار رطوبت نمی‌شوند.
 • الیاف پلی‌استر مصنوعی بسیار نرم و سبک است. به همین دلیل جابه‌جایی کالای خوابی که با این الیاف تولید می‌شود سریع و آسان انجام می‌گیرد.
 • الیاف پلی‌استر کاملاً ضد حساسیت و ضد آلرژی هستند. ازاین‌رو استفاده از این الیاف جهت تولید کالای خواب نوزادان نیز مشکلی ندارد.
 • ماندگاری بالا و طول عمر خوب این الیاف نیز یکی دیگر از ویژگی‌های بارز آن محسوب می‌شود.
 • الیاف پلی‌استر مصنوعی قابلیت شستشو با دست و ماشین لباسشویی را داشته و دچار تغییر شکل و رنگ نمی‌شود.

تمامی این ویژگی‌ها موجب شده الیاف پلی‌استر مصنوعی به‌عنوان الیافی مرغوب و مناسب شناخته شود. این الیاف در بازارهای داخلی و خارجی بسیار مورد استقبال قرارگرفته است. الیاف پلی‌استر مصنوعی خرید عمده را می‌توانید از طریق مراکز تولیدی و فروشندگان عمده تهیه نمایید.

الیاف پلی‌استر مصنوعی خرید عمده | ویژگی الیاف پلی استر

مهم‌ترین موارد مصرف الیاف پلی‌استر

موارد مصرف و کاربردهای الیاف پلی‌استر بسیار گسترده است. از این الیاف جهت تولید محصولات و کالاهای مختلفی استفاده می‌شود. الیاف پلی‌استر مصنوعی خرید عمده را می‌توان از تولیدکنندگان خریداری کرده و در صنایع متعدد استفاده کرد. از مهم‌ترین موارد مصرف الیاف پلی‌استر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تهیه لحاف، تشک و بالش نوزادان و بزرگ‌سالان

 • دوخت و تهیه برخی از انواع عروسک‌ها

 • تولید برخی از انواع روفرشی و فرش‌ها

 • تولید برخی از انواع پتوهای یک‌نفره و دونفره

 • تولید مبلمان و پارچه برخی از انواع مبل‌ها

 • تولید موکت و برخی از انواع گلیم و… .

الیاف پلی‌استر مصنوعی خرید عمده | مهمترین موارد مصرف الیاف

الیاف مصنوعی توپی

یکی از فرآورده‌های الیاف پلی‌استر مصنوعی، الیاف مصنوعی توپی است. این الیاف که با نام الیاف بال فایبر نیز شناخته‌شده است در تولید انواع کالای خواب مورداستفاده قرار می‌گیرد. الیاف توپی نوعی الیاف حجیم و توخالی است. این الیاف از ماندگاری بالایی برخوردار بوده و با شستشو دچار تغییر رنگ و شکل نمی‌شود. الیاف توپی بدون بو است و برای تولید بالش نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد.

این الیاف از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. استفاده از الیاف توپی در تولید انواع کالای خواب موجب کاهش هزینه‌های تولیدی خواهد شد. مزیت دیگر این الیاف مقاومت بالا در برابر نور است. به عبارتی این الیاف اگر در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرد؛ دچار تغییر رنگ نخواهد شد. الیاف توپی خاصیت ضد چروک دارد و پس از فشرده شدن و رهاسازی به حالت اولیه خود بازمی‌گردد. می‌توان الیاف توپی را نیز از مراکز الیاف پلی‌استر مصنوعی خرید عمده تهیه کرد.

الیاف پلی‌استر مصنوعی خرید عمده | الیاف مصنوعی توپی

تهیه الیاف پلی‌استر مصنوعی خرید عمده

تهیه الیاف پلی‌استر مصنوعی خرید عمده را می‌توانید از طریق مراکز مختلفی انجام دهید.

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان اصلی و معتبر الیاف مصنوعی ازجمله الیاف پلی‌استر و توپی می‌باشد.
می‌توان انواع الیاف مورداستفاده کالای خواب را از طریق این مجموعه با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن خریداری کرد. خرید از پاندا به روش‌های مختلف حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر شده است.

الیاف پلی‌استر مصنوعی خرید عمده | تهیه الیاف پلی استر

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

الیاف مصنوعی سالید

فروش الیاف مصنوعی سالید SOLID از کارخانه تولیدی الیاف دلیجان

الیاف مصنوعی سالید یکی از محصولات بسیار عالی و درجه یک شناخته شده است، که …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9