کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / مرکز فروش عمده روفرشی ضخیم زرکدار ابریشمی در تهران

مرکز فروش عمده روفرشی ضخیم زرکدار ابریشمی در تهران

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران مدل‌های جدید و زیبایی روفرشی را به مشتریان ارائه می‌کند. روفرشی یکی از کالاهایی است که فروش خوبی داشته و از بازار پررونقی برخوردار است. این کالا در ضخامت‌ها و ابعاد مختلفی تولید می‌شوند. روفرشی‌ها از الیاف مختلفی تولیدشده و دارای انواع طرح‌های سنتی و مدرن هستند. می‌توان از روفرشی‌ها برای هر سبک و سلیقه‌ای استفاده کرد. این کالا به‌صورت تکی و عمده به فروش می‌رسد. خرید عمده و مستقیم روفرشی باعث می‌شود هزینه کمتری پرداخت نمایید.

انواع روفرشی صادراتی باکیفیت

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران | روفرشی صادراتی

ایران یکی از تولیدکنندگان اصلی روفرشی در جهان محسوب می‌شود. روفرشی‌ها در شهرهای مختلفی از ایران تولید می‌شوند. روفرشی‌های ایرانی دارای انواع طرح‌های مدرن و سنتی هستند. از روفرشی‌های سنتی و اصیل می‌توان جهت صادرات نیز استفاده کرد. برخی از انواع روفرشی صادراتی باکیفیت عبارت‌اند از:

  • روفرشی زرکدار: این نوع روفرشی یکی از انواع مدل‌هایی است که بیشتر در طرح‌های سنتی تولید می‌شود. روفرشی‌های زرکدار حالتی مخملی دارند اما برای تولید آن از نخ زرک یا لمه نیز استفاده می‌شود. این نخ سبب جلوه بیشتر روفرشی و براق شدن سطح آن می‌شود.
  • روفرشی طرح ابریشم: روفرشی طرح ابریشم نیز یکی از مدل‌های پرفروش است که در بازارهای خارجی نیز می‌توان آن را عرضه کرد. این نوع روفرشی ظاهری شبیه به ابریشم دارد. برای تولید این نوع روفرشی به‌جای ابریشم از پلی‌استر استفاده می‌شود. روفرشی‌های طرح ابریشم دارای قیمت مناسبی بوده و در اندازه‌های مختلفی به فروش می‌رسند.

می‌توان این روفرشی‌ها را از مرکز فروش عمده روفرشی در تهران خریداری کرد.

روفرشی ضخیم ایرانی با طرح سنتی

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران | روفرشی ضخیم ایرانی

روفرشی‌های ایرانی دارای ضخامت‌ها و ابعاد مختلفی هستند. برخی از مدل‌ها نازک و برخی دارای ضخامت بیشتری هستند. روفرشی‌های ضخیم معمولاً دارای ماندگاری و دوام بیشتری هستند. یکی از انواع روفرشی ضخیم ایرانی با طرح سنتی؛ روفرشی شانل است. روفرشی‌های شانل دولایه هستند. این نوع روفرشی از الیاف مخمل تولیدشده است. معمولاً برای تولید این نوع روفرشی از طرح‌های سنتی و اصیل مانند ترمه، افشان و ترنج استفاده می‌شود. از این روفرشی می‌توان درزمینهٔ صادرات نیز استفاده کرد. صادرات روفرشی به بیشتر کشورهای همسایه ایران انجام می‌گیرد. مرکز فروش عمده روفرشی در تهران انواع مدل‌ها روفرشی را در اختیار مشتریان فروشگاه‌ها و بازرگانی‌ها قرار می‌دهد.

مرکز فروش عمده روفرشی تهران

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان و مرکز فروش عمده روفرشی تهران می‌باشد.
روفرشی‌های پاندا از بهترین الیاف و مواد اولیه تولیدشده‌اند. این روفرشی‌ها دارای طرح‌های سنتی و مدرن هستند و از رنگ‌بندی کاملی برخوردارند. پاندا تمامی مدل‌های روفرشی را به‌صورت عمده و با قیمت مناسبی عرضه می‌کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09125277346

مطلب پیشنهادی

صادرات روفرشی به عراق

صادرات روفرشی به عراق مستقیم از تولیدی با بهترین قیمت

عراق از مقصدهای مهم فروش انواع مختلف روفرشی در کشور می باشد. روفرشی ارزان قیمت …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده