کالای خواب پاندا
خانه / الیاف بالش / قیمت عمده الیاف مصنوعی بالش ( کد ۰۱ تا ۱۰) + میزان الیاف بالش

قیمت عمده الیاف مصنوعی بالش ( کد ۰۱ تا ۱۰) + میزان الیاف بالش

بالش ها انواع مختلفی دارند که معمولا تفاوت عمده ی آن ها در مواد پرکننده بالش است. یکی از الیافی که در تولید بالش ها بیشترین میزان مصرف را دارد، مربوط به الیاف مصنوعی بوده، چرا که این الیاف ها بدون نیاز به حلاجی کردن می ‌توانند با نرمی مناسب ویژگی های عالی یک بالش را داشته باشند. قیمت عمده الیاف مصنوعی بالش ارزان تر از بالش های پر هستند.

قیمت عمده الیاف مصنوعی بالش

میزان الیاف مصنوعی در بالش

بالش های تولید شده از الیاف مصنوعی در صورتی خوب و مناسب هستند، که با الیاف بسیار زیاد و متراکم پر شده باشند. اگر میزان الیاف به کار رفته در این بالش ها کم باشد، سر و گردن به راحتی در آن ها فرو می روند و باعث گردن درد می شوند. این بالش‌ها خطر آلرژی را برای کسانی که مبتلا به آسم و آلرژی هستند به حداقل می‌ رسانند.

بهترین و استانداردترین اندازه بالش بین ۵۰ تا ۶۶ سانتی متر است. ارتفاع بالش هم بیشتر به راحتی هر فردی هنگام خواب برمی گردد. هرچند متخصصان معتقدند بالش ها نباید بیش از اندازه بلند باشند، اما اگر عادت به خوابیدن با بالش بلند دارید و با این کار احساس ناراحتی در ناحیه سر، گردن و شانه ها نمی کنید نیازی به ترک عادتتان وجود ندارد. انواع بالش از جنس الیاف مصنوعی با توجه به نیاز و راحتی خواب شما مشتریان عزیز در مجموعه تولیدی کالای خواب پاندا به صورت عمده تقدیم می گردد.

قیمت عمده الیاف مصنوعی بالش

خرید عمده الیاف مصنوعی بالش

بازار انواع بالش الیاف مصنوعی رونق فراوانی دارند، چون هیچ گونه آلرژی و حساسیتی ایجاد نمی کنند و برای تمام گروه های سنی قابل استفاده می باشند. بهترین الیاف مصنوعی قادر هستند که تا مدت ها کیفیت و حالت اولیه خود را حفظ کرده و نرمی و لطافت خود را از دست ندهند. برای کسانیکه به الیاف طبیعی مانند پر و پنبه حساسیت دارند، بالش با الیاف مصنوعی بهترین بالش برای این دسته افراد می باشد. البته به این شرط که پارچه رویی آن از جنس نخ باشد.

خرید و فروش عمده الیاف مصنوعی، از سوی کارخانه های تولیدی صورت می گیرد. این کارخانه ها پس از این که محصول خود را آماده کردند، آن را به صورت عمده به بازار عرضه می دارند. تولیدکنندگان و فروشندگان، انواع الیاف مصنوعی را در انواع گوناگون به بازار عرضه می کنند. براي خرید عمده الیاف مصنوعی بالش می توانيد به مراکز الیاف مصنوعی مراجعه كنيد و  در هر حجمی كه می خواهید، خريدتان را انجام دهيد. خرید عمده بالش با الیاف های مختلف از طریق مجموعه تولیدی پاندا امکان پذیر می باشد.

قیمت عمده الیاف مصنوعی بالشالیاف بالش هتلی

خرید بالش الیاف مصنوعی برای هتل ها می تواند بهترین پیشنهاد باشد. الیاف میکروفایبر یکی از الیافی می باشد، که در تولید بالش های هتلی، بیشترین میزان مصرف را دارد. جنس پارچه های رویه این نوع بالش ها هم صد در صد پنبه ای بوده که باعث افزایش کیفیت بالش می شود. هتلداران می توانند خرید عمده بالش های هتلی مورد نیاز خود را با بهترین نوع الیاف از طریق این سایت به انجام رسانند.

قیمت عمده الیاف مصنوعی بالش

قیمت عمده الیاف مصنوعی بالش

قیمت انواع الیاف مصنوعی بالش با وجود کیفیت بالایی که دارند، بسیار ارزان و مناسب بوده است و می توان آن ها را در هر مقدار مورد نیازی با قیمتی مناسب از روش های مختلف تهیه و خریداری کرد. با توجه به مقدار الیاف به کار رفته در بالش و جنس الیاف، قیمت عمده الیاف مصنوعی بالش متفاوت خواهد بود. شما می توانید با مراجعه به فروشندگان الیاف مصنوعی از کیفیت و قیمت این الیاف جویا شوید. الیاف مصنوعی تولید شده توسط مجموعه تولیدی پاندا مناسب ترین قیمت‌های فروش را به دنبال دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

الیاف هالو پلی استری

تولیدکنندگان الیاف هالو پلی استری مقاومت عالی Hollow Fibers

الیاف هالو از جمله معروف ترین و پر کاربردترین نوع الیاف مصنوعی به شمار می …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9