کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / مراکز تولیدی و فروش عمده روفرشی اصیل مخمل ۱۲ متری | PANDA

مراکز تولیدی و فروش عمده روفرشی اصیل مخمل ۱۲ متری | PANDA

مراکز تولیدی و فروش عمده روفرشی اصیل مخمل 12 متری

مراکز فروش عمده روفرشی مخمل ۱۲ متری این کالا را با بهترین کیفیت و در طرح‌های متنوع و جدید عرضه می‌کنند. می‌توان گفت روفرشی یک کالای ایرانی است که به کشورهای دیگری نیز صادر می‌شود. روفرشی باعث حفاظت فرش در برابر پا خوردگی و کثیفی می‌شود. درنتیجه طول عمر فرش را افزایش می‌دهد. این کالا جنبه زیبایی نیز داشته و می‌توان آن را با دکوراسیون منزل تطبیق داد. روفرشی‌ها از الیاف و نخ‌های متفاوتی تولید می‌شوند. ازاین‌رو هر روفرشی دارای ویژگی خاصی است. این کالا توسط مراکز مختلفی مانند تولیدی‌ها و نمایندگی‌های فروش به‌صورت عمده به فروش می‌رسد.

مشخصات روفرشی مخمل درجه‌یک

مراکز فروش عمده روفرشی مخمل 12 متری | مشخصات روفرشی مخمل

جهت تولید روفرشی‌ها از الیاف مختلفی استفاده می‌شود. ازاین‌رو روفرشی‌ها دارای مدل‌های متنوعی مانند روفرشی ابریشمی، روفرشی طرح ابریشم، روفرشی مخمل و روفرشی زرکدار هستند. هر یک از این‌ روفرشی‌ها دارای قیمت‌های مختلفی می‌باشند. روفرشی مخمل یکی از پرفروش‌ترین و زیباترین روفرشی‌های موجود در بازار است. این روفرشی از قیمت مناسبی برخوردار بوده و به علت وزن سنگین آن جمع و چروک نمی‌شود. روفرشی‌های مخمل گاهی با نخ زرک ترکیب‌شده و به‌عنوان روفرشی زرکدار عرضه می‌شوند. این روفرشی دارای مدل‌های مختلفی همچون ساده و دو رو می‌باشد. روفرشی‌های دو رو از هر دو سمت قابل‌استفاده هستند.

به‌طورکلی برخی از مشخصات روفرشی مخمل درجه‌یک عبارت‌اند از:

  • دارا بودن رنگ‌های جذاب و متنوع
  • دارا بودن انواع طرح‌های سنتی و مدرن
  • ضد چروک
  • قابلیت شستشو با دست و ماشین لباسشویی
  • بافت مستحکم و تاروپود مقاوم
  • عدم پرز ریزی

روفرشی‌های مخمل دارای ابعاد مختلفی همچون ۳ متری، ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری هستند. هریک ازاین‌رو فرشی‌ها برای فرشی با همین ابعاد مناسب هستند. قیمت روفرشی‌ها نیز با توجه به ابعاد آن متفاوت است. مسلماً روفرشی‌های کوچک‌تر دارای قیمت کمتری هستند. خرید مستقیم و بی‌واسطه روفرشی از طریق مراکز فروش عمده روفرشی مخمل ۱۲ متری باعث کمتر شدن هزینه پرداختی خواهد شد.

صادرات روفرشی مخمل + معرفی تولیدی روفرشی اصیل

مراکز فروش عمده روفرشی مخمل 12 متری | صادرات روفرشی مخمل

صادرات روفرشی مخمل به کشورهایی مانند عراق، ترکیه، پاکستان، ارمنستان و… امکان‌پذیر است. روفرشی‌های ایرانی دارای بافت مستحکم و قیمت مناسبی هستند. ازاین‌رو در بازارهای جهانی نیز مشتریان زیادی را به خود جذب کرده‌اند. می‌توان روفرشی را از طریق مراکز فروش عمده روفرشی مخمل ۱۲ متری خریداری کرده و به کشورهای مجاور صادر کرد. برای ارتباط با تولیدی روفرشی اصیل با واحد فروش در تماس باشید.

مراکز فروش عمده روفرشی مخمل ۱۲ متری

مراکز فروش عمده روفرشی مخمل 12 متری

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان و مراکز فروش عمده روفرشی مخمل ۱۲ متری است. روفرشی‌های این مجموعه دارای تنوع طرح، رنگ، مدل و جنس هستند. پاندا تمامی روفرشی‌ها را به‌صورت عمده و با قیمت خوبی عرضه می‌کند.

مراکز فروش عمده روفرشی مخمل 12 متری

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران

مراکز فروش عمده (تولید) روفرشی (۱۲-۳ متری) ضخیم زرکدار ابریشمی صادراتی

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران مدل‌های جدید و زیبایی روفرشی را به مشتریان ارائه …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9