کالای خواب پاندا
خانه / روتختی / عمده‌فروشی روتختی پنبه ای سه بعدی شیک در تهران

عمده‌فروشی روتختی پنبه ای سه بعدی شیک در تهران

عمده‌فروشی روتختی در تهران

عمده‌فروشی روتختی در تهران مدل‌های بسیار متنوعی از این کالا را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. روتختی یکی از ملزومات اتاق‌خواب است که جلوه‌ای شیک و زیبا به اتاق می‌دهد. این کالا در اندازه‌های یک‌نفره و دونفره و با طرح‌های متنوعی تولید می‌شوند. امروزه تنوع روتختی‌ها بسیار زیاد است و می‌توان برای هر سبک و سلیقه‌ای روتختی مناسب را خریداری کرد. سرویس روتختی شامل تکه‌ها و اجزاء مختلفی است. میزان قیمت روتختی رابطه مستقیمی با تعداد تکه‌های آن دارد. می‌توان انواع مدل‌های روتختی را با قیمت مناسب از عمده‌فروشی‌ها خریداری کرد.

روتختی پنبه‌ای دونفره طرح سنتی

عمده‌فروشی روتختی در تهران | روتختی پنبه ای

روتختی از جنس پارچه‌های مختلفی تولید می‌شود. یکی از پارچه‌های مرغوب و باکیفیت که جهت تولید روتختی مورداستفاده قرار می‌گیرد پارچه پنبه‌ای است. این روتختی‌ها به روتختی پنبه‌دوزی شده شهرت دارند. روتختی‌های پنبه‌ای در طرح‌های مدرن و سنتی تولید می‌شوند و دارای برندهای ترک و ایرانی هستند. برندهای ترک این نوع روتختی معمولاً دارای قیمت بیشتری هستند.

روتختی ایرانی پنبه‌ای بیشتر در طرح‌های سنتی تولید می‌شود. روتختی پنبه‌ای دونفره طرح سنتی دارای طرح‌های چهل‌تکه و ترمه می‌باشد. این روتختی‌ها از رنگ‌بندی مختلفی برخوردارند. هر یک از مدل‌ها را می‌توان در رنگ دلخواه خریداری کرد.

روتختی سه‌بعدی ۶ تکه شیک

عمده‌فروشی روتختی در تهران | روتختی سه بعدی

علاوه بر طرح‌های سنتی روتختی با طرح جدید و مدرن نیز تولید می‌شوند. روتختی سه‌بعدی یکی از انواع روتختی‌های موجود در بازار است که می‌توان هم برای بزرگ‌سال و هم خردسال از آن استفاده کرد. طرح روتختی‌های سه‌بعدی کودکان فانتزی و عروسکی می‌باشد. روتختی‌های بزرگ‌سال دارای طرحی زنده و واقعی هستند. تعداد اجزاء روتختی سه‌بعدی متفاوت است. مدل ۶ تکه این نوع روتختی در بازار از فروش خوبی برخوردار است. لحاف، کاور تشک، ۲ عدد روبالشی و ۲ عدد رو کوسنی اجزاء تشکیل‌دهنده سرویس روتختی سه‌بعدی ۶ تکه شیک محسوب می‌شوند.

برای تولید روتختی‌های سه‌بعدی از پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. پارچه پلی‌استر، پارچه مخمل و پارچه پنبه‌ای برخی از پارچه‌های پراستفاده برای تولید روتختی محسوب می‌شوند. می‌توان انواع مدل‌های این نوع روتختی را از عمده‌فروشی روتختی در تهران خریداری کرد.

عمده‌فروشی روتختی در تهران

عمده‌فروشی روتختی در تهران

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان و عمده‌فروشی روتختی در تهران است.
مجموعه پاندا علاوه بر روتختی انواع کالای خواب را نیز تولید و به فروش می‌رساند. پتوهای پاندا دارای مدل‌های ساده، گل برجسته و مسافرتی است. این مجموعه همچنین انواع تشک‌های خوشخواب و مسافرتی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. تنوع روبالشی‌ها و سرویس روتختی پاندا نیز بسیار زیاد است. می‌توان انواع بالش‌ها مرغوب را نیز از این مجموعه خریداری کرد. پاندا تمامی محصولات خود را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

نمایندگی مرکز فروش روتختی کارخانه

نمایندگی مرکز فروش روتختی کارخانه | PANDA Bed sheet

فروش روتختی با قیمت کارخانه از طریق نمایندگی مرکز فروش روتختی کارخانه و مرکز فروش کالا …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9