کالای خواب پاندا
خانه / تشک سفری / قیمت تشک مسافرتی اعلا تولیدی درجه ۱ یک نفره + مدل جدید تشک

قیمت تشک مسافرتی اعلا تولیدی درجه ۱ یک نفره + مدل جدید تشک

 

قیمت تشک مسافرتی اعلا درجه ۱ توسط مراکز تولیدکننده تعیین می‌شود. قیمت خرید عمده و تکی این کالا متفاوت است. معمولاً تمامی تشک‌های مسافرتی از قیمت بسیار مناسبی برخوردارند. تشک‌های مسافرتی جزء تشک‌های ارزان‌قیمت بازار محسوب می‌شوند. این کالای خواب دارای مدل‌های متنوعی است و در ابعاد مختلفی تولید و عرضه می‌شود. ازاین‌رو تشک‌های مسافرتی جزء یکی از کالاهای خواب پرفروش هستند. از این تشک‌ها علاوه بر مسافرت در مکان‌های دیگر مانند هتل‌ها و مسافرخانه‌ها نیز استفاده می‌شود. می‌توان تشک‌های مسافرتی را به‌صورت عمده و مستقیم از طریق مراکز تولیدی خریداری کرده و ازآن‌جهت صادرات نیز استفاده کرد.

جدیدترین مدل‌های تشک مسافرتی یک‌نفره

قیمت تشک مسافرتی اعلا درجه 1 | جدیدترین مدلهای تشک مسافرتی

تشک‌های مسافرتی دارای مدل‌های یک‌نفره و دونفره هستند. گاهی نیز برخی از تولیدکنندگان این تشک‌ها را در ابعاد کوچک برای نوزادان و کودکان تولید می‌کنند. نوع پارچه و الیاف به‌کاررفته در تشک متفاوت است. برخی از جدیدترین مدل‌های تشک مسافرتی یک‌نفره عبارت‌اند از:

  • تشک نمدی: تشک نمدی یکی از انواع تشک‌هایی است که هم می‌توان در منازل و هم در سفر از آن استفاده کرد. این تشک‌ها از پشم طبیعی تولیدشده و مانند تشک‌های طبی عمل می‌کنند. تشک‌های نمدی دارای گرمای زیادی بوده و برای مناطق سردسیری انتخاب بسیار مناسبی هستند.
  • تشک پنبه‌ای: پنبه نیز یکی دیگر از الیاف طبیعی است که جهت تولید تشک مورداستفاده قرار می‌گیرد. تشک‌های پنبه‌ای معمولاً داری وزن بیشتری هستند. این تشک‌ها دارای ضخامت مناسبی بوده و در رنگ‌بندی مختلفی تولید می‌شوند.
  • تشک پشم‌شیشه: تشک پشم‌شیشه یکی از بهترین نوع تشک‌های مسافرتی است که از وزن سبک و قیمت مناسبی برخوردار است. این تشک‌ها در ضخامت‌ها و وزن‌های مختلفی تولیدشده و معمولاً در بسته‌بندی ساک دار عرضه می‌شوند.

قیمت تشک مسافرتی اعلا درجه ۱ با توجه به نوع الیاف و مدل آن متفاوت است. تشک‌های پشم‌شیشه یکی از ارزان‌قیمت‌ترین و باکیفیت‌ترین نوع تشک‌ها محسوب می‌شوند.

قیمت تشک مسافرتی اعلا درجه ۱

قیمت تشک مسافرتی اعلا درجه 1

قیمت تشک مسافرتی اعلا درجه ۱ با توجه به موارد زیر قابل‌تغییر است:

  • نوع الیاف و پارچه به‌کاررفته در تشک
  • ابعاد و اندازه تشک
  • وزن و ضخامت تشک
  • نوع برند تشک
  • روش خرید و تعداد سفارش

می‌توانید تشک‌ها را به‌صورت مستقیم از طریق سایت‌های دارای نشان الکترونیک خریداری کرده و از کیفیت و قیمت آن اطمینان حاصل نمایید.

تولیدکننده تشک مسافرتی مرغوب

قیمت تشک مسافرتی اعلا درجه 1 | تولیدکننده تشک مسافرتی

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدکننده تشک مسافرتی مرغوب است. تشک‌های این مجموعه از پشم‌شیشه مرغوب تولیدشده و دارای لایه آکاردئونی هستند. ازاین‌رو این تشک‌ها دچار شکستگی و تغییر شکل نمی‌شوند. تشک‌های پاندا دارای مدل‌های زیپ‌دار و بدون زیپ هستند و در ساک‌های زیبا و مناسب عرضه می‌شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

کارخانه تشک مسافرتی در اصفهان

کارخانه تشک مسافرتی (۱٫۵ تا ۴ کیلویی) در اصفهان | قیمت عمده تشک سفری الیافی

کارخانه تشک مسافرتی در اصفهان ( تشک سفری الیافی) بهترین و با کیفیت ترین تشک …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9