کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / قیمت روبالشی تکه‌دوزی از تولید کننده روبالشتی مرغوب

قیمت روبالشی تکه‌دوزی از تولید کننده روبالشتی مرغوب

قیمت روبالشی تکه‌دوزی

قیمت روبالشی تکه‌دوزی را می‌توان درنتیجه تماس با مراکز فروش مختلف جویا شد. روبالشی‌ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند. یکی از مدل‌های زیبا و پرفروش روبالشی تکه‌دوزی شده و یا چهل‌تکه می‌باشد. این روبالشی‌ها با قیمت مناسبی در بازار عرضه می‌شوند. ازآنجایی‌که تنوع روبالشی چهل‌تکه نیز متفاوت است. تمامی مدل‌های این روبالشی دارای قیمت یکسانی نیستند. روبالشی‌های چهل‌تکه جزء مدل‌های سنتی و قدیمی هستند که از گذشته تا به امروز مورداستفاده قرار می‌گرفته‌اند. این نوع روبالشی به‌صورت عمده و فله‌ای نیز به فروش می‌رسد.

سرویس روتختی چهل‌تکه ایرانی و ترک

قیمت روبالشی تکه‌دوزی | سرویس روتختی چهل تکه

طرح چهل‌تکه یا تکه‌دوزی شده یکی از طرح‌های زیبا است که از گذشته تا به امروزه جهت تولید انواع کالای خواب مورداستفاده قرار می‌گرفته است. سرویس روتختی چهل‌تکه دارای اجزاء مختلفی است. این ست روتختی در مدل‌های ۳ تکه، ۴ تکه، ۵ تکه، ۶ تکه و… تولید می‌شود. اجزاء اصلی این سرویس روتختی شامل لحاف، کاور تشک، روبالشی و رو کوسنی است.

برای تولید سرویس روتختی چهل‌تکه از الیاف و پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. پارچه پلی‌استر یکی از انواع پارچه‌های مرغوب، سبک و ارزان‌قیمت است. این پارچه جهت تولید انواع روتختی مورداستفاده قرار می‌گیرد. روتختی‌های چهل‌تکه پلی‌استر دارای قیمت بسیار مناسبی هستند.

فیلم Video کارگاه روبالشی

 

پارچه پنبه‌ای نیز یکی دیگر از انواع الیاف به‌کاررفته جهت تولید روتختی چهل‌تکه است. کیفیت این پارچه بسیار مناسب بوده و دچار پرز ریزی و نخ‌کشی نمی‌شود. همچنین روتختی‌های پنبه‌ای دارای رنگی ثابت بوده و هوا را به‌خوبی از منافذ خود عبور می‌دهند.

نوع مارک و برند سرویس روتختی نیز متفاوت است. در بازار ایران انواع برندهای ترک و ایرانی این محصول عرضه می‌شود. قیمت روبالشی تکه‌دوزی و روتختی چهل‌تکه با توجه به برند آن متغیر است. سرویس روتختی چهل‌تکه ایرانی و ترک را می‌توان به‌صورت عمده و تکی خریداری کرد.

لیست قیمت روبالشی تکه‌دوزی

قیمت روبالشی تکه‌دوزی

لیست قیمت روبالشی تکه‌دوزی بستگی به عوامل مختلفی دارد. نوع مارک و برند، نوع پارچه و الیاف، ابعاد و اندازه، روش خرید و تعداد سفارش مهم‌ترین عوامل مؤثر بر میزان قیمت این نوع روبالشی محسوب می‌شوند. خرید عمده و مستقیم این کالا از تولیدی‌ها و بازرگانی‌ها به‌صرفه‌تر خواهد بود.

تولیدکننده روبالشی تکه‌دوزی مرغوب

قیمت روبالشی تکه‌دوزی | تولیدکننده روبالشی

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدکننده روبالشی تکه‌دوزی مرغوب است. این مجموعه تولیدی علاوه بر روبالشی در عرصه تولید سایر ملزومات خواب مانند روتختی، پتو، تشک، بالش و… نیز فعالیت دارد. می‌توان روبالشی‌ها و روتختی‌های چهل‌تکه را با رنگ‌های متنوع و زیبا از این مجموعه تولیدی خریداری کرد. خرید از پاندا به‌صورت عمده و کاملاً غیرحضوری امکان‌پذیر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

عمده فروشی روبالشتی تهران

ارزان ترین عمده فروشی روبالشتی تهران ۷۱*۵۱ کد r1-r65

برای خرید انواع مختلف روبالشتی با ارزان ترین قیمت در تهران، باید به مرکز اصلی …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9