کالای خواب پاندا
خانه / الیاف هالو ویرجین / قیمت الیاف هالو ویرجین پلی استر پت اصل درجه ۱ | چگونگی تولید الیاف هالو ویرجین

قیمت الیاف هالو ویرجین پلی استر پت اصل درجه ۱ | چگونگی تولید الیاف هالو ویرجین

قیمت الیاف هالو ویرجین در رنج الیاف‌های ارزان‌قیمت بوده و همین امر یکی از دلایل فروش بالای این الیاف است. الیاف هالو ویرجین نوعی از الیاف پلی‌استر است. الیاف‌های پلی‌استر دارای چندین نوع مختلف بوده که برخی از آن‌ها از پتها و الیاف بازیافتی تولید می‌شوند؛ اما الیاف هالو ویرجین دارای کمترین ناخالصی است و برای تولید آن از مواد بازیافتی استفاده نمی‌شود. این امر باعث کیفیت مطلوب الیاف و استفاده فراوان آن در صنایع شده است. در این مطلب سعی شده توضیحات کاملی درباره این الیاف در اختیار مشتریان قرار گیرد.

قیمت الیاف هالو ویرجین

چگونگی تولید الیاف هالو ویرجین

ممکن است این سؤال پیش آید که باوجود عدم استفاده از مواد بازیافتی در تولید الیاف ویرجین چگونگی تولید الیاف هالو ویرجین به چه شکلی است؟ اگر از تولیدکننده شناخته‌شده و معتبر خریداری نمایید مطمئن خواهید شد که الیاف هالو ویرجین کاملاً فاقد مواد بازیافتی است. تولیدکنندگان معتبر برای ساخت و تولید این الیاف از مواد اولیه پتروشیمی‌ها و گرانول پالایشگاه‌ها استفاده می‌کنند.

برای اطمینان از کیفیت الیاف هالو ویرجین می‌توان به ضخامت الیاف توجه کرد. معمولاً الیاف ویرجین نسبت به الیاف بازیافتی دارای ضخامت کمتری هستند. این الیاف هم به شکل توپر و هم به شکل توخالی عرضه می‌شود. این الیاف بدون رطوبت بوده و به علت عدم استفاده از مواد بازیافتی کمترین مشکل را برای خط تولیدی ایجاد می‌کند. لازم به ذکر است قیمت الیاف هالو ویرجین نسبت به الیاف بازیافتی به علت بکر و تازه بودن مقداری بیشتر است.

قیمت الیاف هالو ویرجین | چگونگی تولید الیاف هالو ویرجین

مزایای الیاف هالو ویرجین کدام است؟

ممکن است مشتریان به دنبال علت امتیاز الیاف هالو ویرجین نسبت به سایر الیاف باشند تا علت پرداخت هزینه بیشتر در خرید این الیاف را متوجه شوند. به همین دلیل سعی شده به این سؤال که مزایای الیاف هالو ویرجین کدام است؟ پاسخ دقیقی داده شود.

اولین مزیت این الیاف مقاومت بالای آن در برابر کشش و دارا بودن خاصیت کشسانی است. این خاصیت به علت دارا بودن مواد اولیه مرعوب و عدم استفاده از مواد بازیافتی در الیاف به وجود می‌آید. این خاصیت باعث شده الیاف ویرجین دچار پارگی و پوسیدگی نشود.

مزیت دیگر این نوع الیاف وزن سبک آن میباشد. می‌توان الیاف هالو ویرجین را با حجم بالا و وزن سبک تولید و روانه بازار کرد.

یکی دیگر از خواص و مزایای این الیاف بهداشتی بودن آن است. این الیاف نیاز به ضدعفونی و پاک‌سازی ندارند چراکه ناخالصی در آن وجود ندارد. الیاف ویرجین کاملاً عاری از میکروب و باکتری بوده و به خیال آسوده می‌توان در صنایع از آن استفاده کرد. قیمت الیاف هالو ویرجین نسبت به‌تمامی این مزایا مناسب بوده و تولیدکنندگان نیز در خریدهای عمده تخفیف ویژه‌ای در نظر می‌گیرند.

قیمت الیاف هالو ویرجین | مزایای الیاف هالو ویرجین

انواع شکل‌های الیاف هالو ویرجین

الیاف ویرجین دارای شکل‌های و گونه‌های مختلفی است که می‌توان انواع شکل‌های الیاف هالو ویرجین را از تولیدکنندگان و مراکز فروش خریداری کرد. این الیاف دارای رنگ‌های مختلفی بوده که رنگ سفید آن از فروش بیشتری برخوردار است. الیاف سفید ویرجین نیز دارای دو نوع مات و براق هستند.

میزان استحکام الیاف نیز متفاوت بوده که می‌توان با توجه به نوع مصرف خود گرید موردنیاز را خریداری کرد.

اندازه برش الیاف نیز می‌تواند متفاوت باشد که می‌توان این اندازه را نیز به شکل دلخواه سفارش داد. معمولاً اندازه‌های الیاف از ۳ تا ۱۲ سانتیمتر قابل‌تولید است. این تفاوت‌ها موجب شده که قیمت الیاف هالو ویرجین دستخوش تغییر شود.

قیمت الیاف هالو ویرجین | انواع شکلهای الیاف هالو ویرجین

منظور از الیاف هالو ویرجین سمی چیست؟

گاهی در کنار عنوان الیاف هالو ویرجین از واژه سمی نیز استفاده می‌شود که ممکن است سبب نگرانی شود. سؤالی که مطرح است این است که منظور از الیاف هالو ویرجین سمی چیست؟ گاهی برخی از تولیدکنندگان علاوه بر مواد اولیه مرغوب و گرانول از مقدار کمی مواد بازیافتی نیز استفاده می‌کنند.

این امر موجب کاهش هزینه‌های تولیدی آن‌ها خواهد شد. درنتیجه قیمت الیاف هالو ویرجین سمی مناسب‌تر از الیاف خالص می‌باشد. این الیاف برای تولیدی‌های بزرگ اقتصادی و مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. میزان کیفیت این الیاف نیز به علت دارا بودن مواد مرغوب در کنار مواد بازیافتی قابل‌قبول است. الیاف ویرجین سمی در شکل حلاجی‌شده و توپی عرضه می‌شوند.

قیمت الیاف هالو ویرجین | الیاف هالو ویرجین سمی

قیمت الیاف هالو ویرجین

قیمت الیاف هالو ویرجین می‌تواند با توجه به نوع آن و اندازه برش قابل‌تغییر باشد. همچنین اگر در تولید این الیاف از ناخالصی استفاده‌شده باشد به میزان درصد ناخالصی با کاهش قیمت مواجه خواهید شد.

جهت استعلام دقیق قیمت روز و ثبت سفارش الیاف هالو ویرجین می‌توانید با مجموعه پاندا خواب در تماس باشید.
پاندا رنگ‌های مختلفی از این الیاف را به شکل عمده‌ای و با تناژ بالا در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

قیمت الیاف هالو ویرجین

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836
Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9