کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ارزان / بازار انواع رو بالشتی تهران | عمده فروشی و تولیدی روبالشی تهران

بازار انواع رو بالشتی تهران | عمده فروشی و تولیدی روبالشی تهران

بازار انواع رو بالشتی تهران

بازار انواع رو بالشتی تهران بهترین مدل‌های این کالا را به‌صورت عمده و تکی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی مدل‌های جدیدی از روبالشی تولید و به بازار روانه می‌شود. هر یک از مدل‌های روبالشی دارای کیفیت متفاوتی است. روبالشی‌ها در اندازه‌های مختلف برای تمامی سنین طراحی می‌شوند. طرح و مدل روبالشی با توجه به سن فرد مورداستفاده متفاوت است. مثلاً برای نوزادان و کودکان از طرح‌های فانتزی و عروسکی و برای بزرگ‌سالان از طرح‌های متنوع استفاده می‌شود. می‌توان انواع طرح‌ها و مدل‌های روبالشی را از بازارها و عمده‌فروشی‌ها با کمترین قیمت خریداری کرد.

بهترین مدل‌های روبالشی لبه‌دار در بازار عمده فروشی

بازار انواع رو بالشتی تهران | بهترین مدل روبالشی

برای تولید روبالشی از مدل‌های مختلفی مانند لبه‌دار، زیپ‌دار و پاکتی استفاده می‌شود. روبالشی لبه‌دار اطراف آن دور دوزی شده و دارای مدل‌های لبه‌دار ساده و لبه‌دار چین‌دار می‌باشد. برخی از بهترین مدل‌های روبالشی لبه‌دار در بازار عمده فروشی عبارت‌اند از:

  • روبالشی لبه‌دار گیپوری: این نوع روبالشی از ترکیب پارچه ابریشم و گیپور تولید می‌شود. روبالشی‌های ابریشمی لبه‌دار معمولاً تک‌رنگ و ساده هستند. اطراف این روبالشی با استفاده از گیپور دور دوزی شده است. این نوع روبالشی جنبه تزئینی نیز داشته و برای جهیزیه عروس نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد.
  • روبالشی لبه‌دار مخمل: روبالشی‌های مخمل نیز دارای چندین نوع مختلف هستند. برخی از مدل‌های این نوع روبالشی لبه‌دار می‌باشد. این نوع روبالشی ضخامت بیشتری داشته و از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار است.
  • روبالشی لبه‌دار تترون: روبالشی‌های تترون از ترکیب پنبه و آکریلیک تولید می‌شوند. این نوع روبالشی‌ها نیز دارای مدل‌های لبه‌دار ساده و چین‌دار هستند. روبالشی‌های تترون از قیمت بسیار مناسبی برخوردار بوده و دارای ماندگاری بالایی هستند.

در بازار انواع رو بالشتی تهران می‌توان تمامی مدل‌های روبالشی لبه‌دار و سایر مدل‌ها را با مناسب‌ترین قیمت خریداری کرد.

کارخانه و تولیدی روبالشی ایرانی

بازار انواع رو بالشتی تهران | تولیدی روبالشی ایرانی

تولیدی‌های روبالشی ایرانی در شهرهای مختلفی فعالیت دارند. در کارخانه و تولیدی روبالشی ایرانی با استفاده از پارچه‌ها و الیاف مختلفی روبالشی تولید می‌شود. برخی از انواع مدل‌های روبالشی تولیدی ایرانی عبارت‌اند از:

تمامی این محصولات در بازار انواع رو بالشتی تهران به فروش می‌رسند.

بازار انواع رو بالشتی تهران و عمده فروشان روبالشی

بازار انواع رو بالشتی تهران

در بازار انواع رو بالشتی تهران و عمده فروشان روبالشی جدیدترین مدل‌ها و طرح‌های روبالشی را می‌توان خریداری کرد.

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان انواع کالای خواب و روبالشی است. کالای خواب پاندا از بهترین الیاف و متریال‌ها تولیدشده و دارای کیفیت بالایی است.
می‌توان انواع روبالشی را به‌صورت مستقیم و عمده از این مجموعه خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09125277346

مطلب پیشنهادی

روبالشی پورشه

خرید عمده انواع : روبالشی پورشه سنگی ، مخمل ، آبرنگی …

امروزه انواع بسیار متنوعی از مدل های زیبا روبالشتی در بازار مشاهده می شود، که …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده