کالای خواب پاندا
خانه / روتختی پلی استر / روتختی‌های سه‌بعدی دونفره جدید شیک | انواع سرویس روتختی

روتختی‌های سه‌بعدی دونفره جدید شیک | انواع سرویس روتختی

روتختی‌های سه‌بعدی دونفره جدید شیک

روتختی‌های سه‌بعدی دونفره جدید شیک را می‌توان از طریق مراکز گوناگونی به‌صورت تکی و عمده خریداری کرد. روتختی ازجمله ملزومات خوابی است که هم دارای طرح‌های سنتی و هم دارای طرح‌های مدرن و جدید می‌باشد. روتختی‌ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند. یکی از انواع مدل‌های جدید و شیک روتختی سه‌بعدی است. برای تولید روتختی‌های سه‌بعدی از مدل‌ها و پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. می‌توان این روتختی‌ها را کاملاً متناسب با سبک دکوراسیون اتاق‌خواب انتخاب کرد. مراکز نمایندگی روتختی‌های سه‌بعدی را به‌صورت عمده و با قیمت مناسبی عرضه می‌کنند.

روتختی سه‌بعدی برای اتاق‌خواب مدرن

روتختی‌های سه‌بعدی دونفره جدید شیک | روتختی مدرن

روتختی سه‌بعدی از جدیدترین روتختی‌های موجود در بازار هستند. برای تولید این نوع روتختی از طرح‌های زنده و پویا استفاده می‌شود. به همین دلیل روتختی‌های سه‌بعدی واقعی به نظر می‌رسند. این نوع روتختی‌ها دارای اندازه‌های یک‌نفره و دونفره هستند. ازآنجایی‌که طرح‌های روتختی سه‌بعدی بیشتر به شکل بزرگ تولید می‌شوند؛ این نوع روتختی‌ها بیشتر در اندازه دونفره تولید می‌شوند. روتختی سه‌بعدی برای اتاق‌خواب مدرن بیشترین استفاده را دارد. برخی از انواع جنس پارچه‌هایی که برای تولید روتختی سه‌بعدی مورداستفاده قرار می‌گیرند؛ عبارت‌اند از:

  • روتختی پلی‌استر: روتختی‌های سه‌بعدی پلی‌استر معمولاً دارای کمترین قیمت هستند. این نوع روتختی‌ها سبک بوده و از دوام خوبی در برابر فرسودگی و شستشو برخوردارند.
  • روتختی مخمل: پارچه مخمل نیز برای چاپ روتختی‌های سه‌بعدی مورداستفاده قرار می‌گیرد. روتختی‌های مخمل دارای مقاومت و ماندگاری بیشتری هستند. کرک این نوع روتختی‌ها ضخیم‌تر بوده و درنتیجه دیرتر دچار فرسودگی می‌شود. روتختی‌های مخمل از گرمادهی مناسبی برخوردارند.
  • روتختی پنبه‌ای: در میان روتختی‌های سه‌بعدی مدل پنبه‌ای آن دارای بیشترین قیمت است. روتختی‌های پنبه‌ای کاملاً ضد حساسیت هستند. این نوع روتختی‌ها از الیاف طبیعی تولیدشده و ضد تعریق نیز می‌باشند.

روتختی‌های سه‌بعدی دونفره جدید شیک در تمامی مدل‌های ذکرشده از طریق مراکز نمایندگی خریداری کرد.

سرویس روتختی بزرگ‌سال

روتختی‌های سه‌بعدی دونفره جدید شیک | روتختی سه بعدی مدرن

سرویس روتختی بزرگ‌سال دارای طرح‌های سنتی و مدرن است. می‌توان با توجه به سبک اتاق‌خواب یکی از این سرویس‌ها را انتخاب کرد. روتختی‌های سه‌بعدی دونفره جدید شیک برای سبک‌های مدرن مورداستفاده قرار می‌گیرند. این نوع سرویس روتختی شامل اجزاء مختلفی است. روبالشی، رو کوسنی، روتشکی و لحاف مهم‌ترین اجزاء تشکیل‌دهنده سرویس روتختی بزرگ‌سال هستند.

خرید روتختی‌های سه‌بعدی دونفره جدید شیک

روتختی‌های سه‌بعدی دونفره جدید شیک | خرید روتختی

خرید روتختی‌های سه‌بعدی دونفره جدید شیک را می‌توان از طریق مجموعه تولیدی پاندا خواب انجام داد.
پاندا بهترین مدل‌های روتختی سه‌بعدی را به‌صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. روتختی‌های پاندا دارای طرح‌های زیبا و متنوع بوده و از رنگ‌بندی کاملی برخوردارند. می‌توان روتختی‌ها را به روش حضوری و غیرحضوری خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

قیمت روتختی دونفره ورونیکا

قیمت روتختی دونفره ورونیکا Veronica سه بعدی | ژاکارد

روتختی های ورونیکا در صنعت روتختی یکی از با کیفیت ترین روتختی ها می باشد، …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9