کالای خواب پاندا
خانه / تشک سفری / تشک مسافرتی تک‌نفره الیافی ۸۵*۱۸۵ | تولیدکنندگان تشک مسافرتی ایرانی

تشک مسافرتی تک‌نفره الیافی ۸۵*۱۸۵ | تولیدکنندگان تشک مسافرتی ایرانی

تشک مسافرتی تک‌نفره الیافی

تشک مسافرتی تک‌نفره الیافی یکی از بهترین نوع تشک‌های بازار است که از طریق مراکز تولیدی عرضه می‌شود. از گذشته تا به امروز تشک‌ها در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند که برخی از این تشک‌ها زمینی بوده و برخی دیگر برای تختخواب مورداستفاده قرار می‌گیرند. تشک‌های زمینی به تشک مهمان و تشک مسافرتی تقسیم می‌شوند. تشک‌های مسافرتی به علت دارا بودن قیمت مناسب و ماندگاری بالا جزء پرفروش‌ترین تشک‌های موجود در بازار هستند. این تشک‌ها دارای طرح‌ها و مدل‌های مختلفی بوده و در بسته‌بندی مناسب عرضه می‌شوند تا بتوان آن‌ها را به‌راحتی جابه‌جا کرد. خرید تشک مسافرتی به روش‌های حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است.

تولیدکنندگان تشک مسافرتی ایرانی

تشک مسافرتی تک‌نفره الیافی | تولیدکننده تشک مسافرتی

در بازار ایران برندهای مختلفی از تشک مسافرتی وجود دارد. برخی از این برندهای محصولی ایرانی و برخی توسط کشورهای خارجی وارد می‌شوند. تولیدکنندگان تشک مسافرتی ایرانی در شهرهای مختلفی مانند اصفهان و یزد فعالیت دارند. روش‌های تولید تشک مسافرتی نیز متفاوت است. برخی از تشک‌ها توسط کارگاه‌ها و با روش دست‌دوزی تولید می‌شوند. مثلاً تشک‌های پنبه‌ای زمینی بیشتر به روش دست‌دوز تولید می‌گردند. مدل‌های دیگری از این تشک‌ها توسط کارخانه‌ها و با ماشین‌آلات پیشرفته تولید می‌شوند.

تشک‌های مسافرتی ایرانی دارای انواع مختلفی هستند. این تشک‌ها در اندازه‌های مختلف به‌صورت تشک نوزاد، تشک کودک، تشک یک‌نفره و تشک دونفره تولید می‌شوند. تشک مسافرتی تک‌نفره الیافی را می‌توان به‌صورت عمده و مستقیم از طریق مراکز تولیدی خریداری کرد.

مرغوب‌ترین تشک‌های مسافرتی الیافی

تشک مسافرتی تک‌نفره الیافی | انواع تشک مسافرتی

تشک‌های مسافرتی برحسب الیاف به‌کاررفته در آن‌ها دارای انواع مختلفی هستند. برخی از مرغوب‌ترین تشک‌های مسافرتی الیافی عبارت‌اند از:

  • تشک پنبه‌ای: تشک پنبه‌ای معمولاً سنگین‌ترین نوع تشک مسافرتی است. ازاین‌رو تشک پنبه‌ای بیشتر به‌عنوان تشک مهمان مورداستفاده قرار می‌گیرد. مزیت این تشک سازگاری کامل با کمر و جلوگیری از کمردرد می‌باشد.
  • تشک نمدی: تشک نمدی نیز جزء یکی از تشک‌های سبک زمینی است که می‌توان از آن به‌عنوان تشک سفری نیز استفاده کرد. این تشک‌ها دارای گرمادهی مناسبی بوده و می‌توان در مناطق کوهستانی و سردسیری از آن‌ها استفاده کرد.
  • تشک پشم‌شیشه: تشک پشم‌شیشه یکی دیگر از بهترین نوع تشک‌های مسافرتی است. این تشک‌ها توسط مراکز تولیدی متعددی تولید می‌شوند. تشک پشم‌شیشه تولیدی پاندا خواب دارای لایه آکاردئونی است. این تشک در ابعاد و وزن‌های مختلفی تولید می‌شود و دارای مدل‌های ساده و زیپ‌دار می‌باشد.

تشک مسافرتی تک‌نفره الیافی در تمامی مدل‌های ذکرشده را می‌توان با قیمت مناسبی خریداری کرد.

خرید اینترنتی تشک مسافرتی تک‌نفره الیافی ۸۵*۱۸۵

تشک مسافرتی تک‌نفره الیافی | خرید اینترنتی تشک

خرید اینترنتی تشک مسافرتی تک‌نفره الیافی ۸۵*۱۸۵ سبب پرداخت هزینه کمتر خواهد شد. پاندا انواع تشک‌های مسافرتی را به روش‌های حضوری و اینترنتی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. تشک‌های پاندا در بسته‌بندی مناسب ساک دار و با جدیدترین طرح‌ها عرضه می‌شوند.

تشک مسافرتی تک‌نفره الیافی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

کارخانه تشک مسافرتی در اصفهان

کارخانه تشک مسافرتی (۱٫۵ تا ۴ کیلویی) در اصفهان | قیمت عمده تشک سفری الیافی

کارخانه تشک مسافرتی در اصفهان ( تشک سفری الیافی) بهترین و با کیفیت ترین تشک …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9