کالای خواب پاندا
خانه / پتو ژله ای / فروش انواع پتوی ژله ای مشهد

فروش انواع پتوی ژله ای مشهد

پتوی ژله ای مشهد با ارائه جدیدترین مدل های روز از بهترین کارهایی است که فروش عمده آن در این مرکز انجام می شود. با ارائه متنوع ترین مدل کار پتوهای ایرانی، توانسته ایم شرایط همکاری برای تاجران و پخش کنندگان کالای خواب را ایجاد نماییم.

پتو مسافرتی

یکی از تولیداتی که امروزه در کارخانه های تولید کننده پتو، شاهد آن هستیم، مربوط به پتو مسافرتی بوده و چنین پتوهایی از جنس پتو ژله ای، پتو حوله ای، پتو مینک، پتو نمدی و یا پتو پنبه ای می توانند باشند و اگر شما بخواهید پتوی ژله ای را به عنوان پتو مسافرتی خریداری نمایید، می توانید از طریق این مرکز اقدام نمایید.

تولید پتو ژله ای

نحوه ساخت پتو ژله ای

تولید پتو ژله ای با استفاده از الیاف مخصوص و همچنین تکنولوژی های روز انجام می شود که خوشبختانه در کارخانه های تولید کننده پتو ایرانی هم شاهد این مسئله هستیم که بهترین خطوط تولیدی برای ارائه پتو ژله ای، ارائه شده است.

تولیدی پتو ژله ای

تولیدی پتو ژله ای در مشهد

از بهترین تولید کنندگان مشهد در زمینه پتو ژله ای، می توان شرکت شادیلون را نام برد که عرضه کننده پتو خوب و درجه یک به همراه رنگ بندی های متنوع می باشد.

این کمپانی، به خوبی می داند که مشتریان مختلف خرید عمده پتو، مدل های گوناگونی را می خواهند و از همین روست که فروش عمده این سایت، اختصاص به انواع پتوهای مشهد دارد.

قیمت پتو ژله ای

قیمت پتو ژله ای

در خصوص قیمت ارائه شده برای خرید عمده پتو ژله ای، با توجه به حجم سفارش مشتری، این امکان وجود دارد که درصد تخفیف های متفاوتی ارائه شود.

به همین دلیل نیاز است که شما خریداران عمده پتو ژله ای، در ابتدا با ما تماس بگیرید تا از لیست قیمت انواع پتو، مطلع شوید.

پتوی ژله ای مشهد

فروش انواع پتوی ژله ای مشهد

در فروش پتوی ژله ای مشهد با قیمت های درب کارخانه، این سایت می تواند مرجع خوبی به حساب آید به گونه ای که شما مشتریان بتوانید انواع پتو را با یک تماس، سفارش دهید.

از طرفی با فروش مستقیم این سایت، تضمین قیمت هم برای شما امکان پذیر شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه | پتو مسافرتی کارتن ۵۰ تایی | صادراتی

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه نسبت به سایر پتوهای مسافرتی بسیار مناسب و ارزان می‌باشد. پتوهای …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9