کالای خواب پاندا
خانه / پتو شادیلون / قیمت عمده پتو عروسکی دخترانه شادیلون

قیمت عمده پتو عروسکی دخترانه شادیلون

پتو دونفره عروسکی دخترانه شادیلون به عنوان یک محصول خوب برای صادرات خواهد بود و این که شما بخواهید یک محصول خوب و باکیفیت را با قیمت بی واسطه تهیه نمایید، امری است که از طریق این مرکز، برای شما امکان پذیر شده است و انواع پتوهای شادیلون، با بهترین قیمت را می توانید تهیه نمایید.

پتو عروسکی

تولیدات پتو عروسکی در نمونه های پتو ژله ای و یا پتو سیلک انجام می شود و این که شما بخواهید پتو طرح دار با اندازه های استاندارد تک نفره را خریداری نمایید، پتو عروسکی می تواند یکی از گزینه های خوب به حساب آید که تولیدات شرکت شادیلون در این زمینه، به خوبی می تواند نیازهای خریداران را رفع نماید.

پتوی گلبافت بچه گانه

قیمت پتوی گلبافت بچه گانه

پتوی گلبافت بچه گانه با طرح های متفاوتی در حال تولید می باشد چرا که سلیقه های مختلفی در بازار وجود دارد و این که شما بخواهید یک پتوی خوب و پر فروش را تهیه نمایید، پتو گلبافت می تواند از گزینه های خوب به حساب آید.

قیمت گذاری های متفاوتی برای انواع مدل پتوها انجام شده است که تمامی این محصولات را مستقیم هم می توانید خریداری نمایید و یک تماس با ما، می تواند کامل ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد.

پتو ژله ای دخترانه

پتو ژله ای دخترانه

پتو ژله ای شرکت شادیلون با طرح های کارتونی و فانتزی عروسکی با بهره مندی از پیشرفته ترین دستگاه های چاپ، تولید و عرضه می شود که این مدل های متنوع، در بازار هم تقاضاهای زیادی به همراه دارد.

در صورتی که شما متقاضی برای خرید عمده پتو ژله ای باشید، محصولاتی که در این سایت وجود دارد به راحتی می تواند پاسخگوی درخواست ها و سفارشات عمده شما باشد.

پتوی گلبافت کارتونی

پتوی گلبافت کارتونی

شخصیت های کارتونی از مهمترین ایده هایی هستند که امکان چاپ برروی پتو را دارند و گروه تولیدی پتو گلبافت، به خوبی توانسته انواع طرح ها را برروی پتوهای خود پیاده سازی نماید.

علاوه بر پتوهای یک نفره گلبافت، جدیدترین مدل پتوهای دونفره هم قابلیت تولید را خواهد داشت که شما بتوانید بر اساس نیازهای خود، اقدام به سفارش نمایید.

پتو عروسکی دخترانه

قیمت عمده پتو عروسکی دخترانه شادیلون

گروه تولیدی پتو شادیلون، بهترین مدل پتو عروسکی دخترانه را با طرح های جدید، تولید نموده است و قیمت عمده پتو، بسته به تعداد سفارش شما، با درصد تخفیف های متفاوتی همراه خواهد بود.

این که بخواهید لیست قیمت عمده پتو نرمینه را به دست آورید و طرح های عروسکی متفاوتی را مد نظر داشته باشید، امری است که از طریق تماس با ما قابل دستیابی خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

پتوی تیسا دونفره

نماینده پتوی تیسا دونفره | کارخانه تیسا مسافرتی شادیلون

پتوی تیسا دونفره یکی از مدل‌های پرفروش و زیبای پتوی ایرانی است. پتوی تیسا برجسته …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9