کالای خواب پاندا
خانه / تشک خوشخواب / لیست قیمت تشک خوشخواب مارک رویال

لیست قیمت تشک خوشخواب مارک رویال

قیمت تشک خوشخواب که با مارک هایی همچون رویال ارائه می شود، به صورت لیست آماده شده و دریافت آن به منظور انتخاب برای خرید عمده تشک، ضمن همراهی ما، امکان پذیر خواهد بود.

تشک های طبی فنری

یکی از دیگر پیشنهادات ما در فروش عمده تشک های خوشخواب، مربوط به مارک رویال است که ارائه دهنده مدل های خوب و کاربردی در زمینه تشک های طبی فنری بوده و این امر با اندازه ها و مدل های مختلف، انجام می پذیرد.

تشک رویال پارمیس پاسارگاد

تشک رویال پارمیس پاسارگاد

همه ما میدانیم که تولید تشک ها با مدل ها و استانداردهای مختلفی انجام می شود و تشک های پارمیس پاسارگاد هم نمونه ای از تشک های تولیدی رویال است.

چنین تشک های طبی فنری که به صورت کاملا استاندارد و اصولی تولید می شوند، می توانند برای اکثریت افراد، مناسب و کاربردی باشند.

تشک رویال مدل پاکت اسپرینگ

تشک رویال مدل پاکت اسپرینگ

از دیگر مدل تشک های رویال، پاکت اسپرینگ می باشد که با نام تشک های فنر منفصل هم شناخته شده اند.

این دسته از تشک های طبی فنری از یک لایه اسفنج ۱۲ میلیمتری به همراه لایه ترموباند ۴۰ گرمی ضد تعریق و همچنین دیگر لایه های مختلف، تولید شده اند و در نتیجه یک تشک طبی خوب را برای خواب، ارائه نموده اند.

تشک رویال اصل

تشک رویال اصل قیمت

به هنگام خرید عمده تشک های رویال، توجه به اصل بودن این برند، از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از شاخصه های مهمی که از طریق آن بتوان به اصل بودن تشک های رویال پی برد، مربوط به قیمت های ارائه شده برای چنین تشک هایی خواهد بود و هیچ گاه فریب قیمت های ارزان تشک های موجود در بازار را نخورید.

قیمت تشک خوشخواب

قیمت تشک خوشخواب با مدل های مختلف

مدل های مختلف ارائه شده در خصوص تشک های خوشخواب رویال، با قیمت های متفاوتی همراه هستند و تمامی چنین تشک هایی را می توانید مستقیم از ما خریداری نمایید.

فروش عمده ما با ارائه بهترین پیشنهادات در خصوص تشک های خوشخواب، انجام می شود که برای همکاری های بیشتر، می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

خرید تشک پنبه‌ای یک‌نفره

خرید از کارخانه تولیدی تشک پنبه‌ای یک‌نفره سنتی

افراد بخش زیادی از عمر خود را در خواب سپری می‌کنند. ازاین‌رو انتخاب کالای خوب …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9