کالای خواب پاندا
خانه / تشک دو نفره / تشک پنبه ای دونفره | قیمت تشک سنتی | پاندا

تشک پنبه ای دونفره | قیمت تشک سنتی | پاندا

تشک پنبه ای دونفره

تشک پنبه ای دونفره به عنوان یک تشک سنتی قابل فروش عمده و جزیی در مجموعه پاندا می باشد که با بهترین قیمت می توانید برای سفارش این محصول، اقدام نمایید. تولیدات تشک سنتی، با بهترین جنس و کیفیت انجام می شود و دریافت قیمت روز و ثبت سفارش، از طریق تماس با ما قابل انجام خواهد بود.

تشک پنبه ای به عنوان یک تشک پیشنهادی برای افرادی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند و از طرفی، تمایل به خوابیدن برروی زمین را هم دارند و به همین دلیل، می توانند سفارش تشک را با وزن و اندازه دلخواه خود ارائه نمایند.

مجموعه پاندا به عنوان تولید کننده فعال در عرصه تشک سنتی و دست دوز، به خوبی توانسته در مسیر نیازهای بازار، گام برداشته و به همین جهت، ثبت سفارشات عمده انواع تشک را می توانید در این مرکز، به انجام رسانید.

خرید تشک ارزان سنتی

خرید تشک ارزان سنتی

خرید تشک ارزان به عنوان امری است که با اهداف مختلفی انجام می شود و اگر شما، از آن دسته از مشتریانی هستید که متقاضی تشک سنتی می باشید، خوب است بدانید که تشک های پر شده با الیاف طبیعی پنبه ای و پشمی، به عنوان بهترین نوع تشک های زمینی محسوب می شوند.

دلیل این پیشنهاد می تواند به فواید منحصر به فرد این نوع تشک ها مربوط شود که از گذشته تا به امروز، مورد استفاده قرار گرفته است و امروزه با روی کار آمدن تشک های طبی و فنری و …، تا حد زیادی شاهد کمرنگ شدن این نوع تشک ها در خانه ها هستیم.

به هر حال در مجموعه پاندا، هنوز هم مشغول به فعالیت های دوخت و تولید تشک پنبه ای هستیم که می توانید به منظور سفارش این نوع از تشک های سنتی، با ما در تماس باشید.

اندازه تشک پنبه ای یک نفره دست دوز

اندازه تشک پنبه ای یک نفره دست دوز

سوالی که در گام نخست از سمت مشتریان برای خرید تشک پنبه ای یک نفره دست دوز مطرح می شود، مربوط به این است که این نوع تشک ها، چه اندازه و وزنی دارند؟

در خصوص اندازه تشک پنبه ای یک نفره، باید گفته شود که سایز استاندارد آن، دو متر در یک متر می باشد و در نتیجه، می تواند مناسب برای افراد مختلف با رده های سنی مختلف باشد.

هم اکنون که با شما صحبت می کنیم، این قابلیت را هم برای شما فراهم ساخته ایم تا اگر سایز و اندازه خاصی را مد نظر دارید، بتوانید آن را ه از طریق مجموعه ما تهیه نمایید و سایز مد نظر خود را به ما اعلام نمایید.

قیمت عمده تشک پنبه ای دونفره

قیمت عمده تشک پنبه ای دونفره

قیمت عمده تشک، مسئله ای است که می تواند به فاکتورهایی همچون وزن تشک، سایز، نوع پنبه، نحوه دوخت، نوع بسته بندی و نحوه ارسال تشک، بستگی داشته باشد.

در شرکت پاندا به خوبی توانسته ایم ضمن بررسی فاکتورهای مختلف، اقدام به ارائه بهترین قیمت برای انواع تشک نماییم و در نتیجه، رضایت مندی مشتریان خود را هم از این طریق، جلب نماییم.

در حال حاضر در مجموعه پاندا، علاوه بر تشک سنتی، انواع ملزومات خواب دیگر هم وجود دارد که شما امکان ثبت سفارش عمده و یا جزیی آن ها را دارید و انواع بالش، پتو و روتختی و … می تواند از جمله این موارد باشد.

شرکت پاندا خواب

سفارش مستقیم انواع تشک دست دوز

سفارش مستقیم انواع تشک دست دوز می تواند امری امکان پذیر از طریق پاندا باشد که در کنار تشک، امکان سفارش بالش، لحاف، روتختی و … را خواهید داشت.

در مجموعه ما، هدف بر این است که به تمام خواسته های مشتریان، از قیمت، کیفیت، بسته بندی و … اهمیت داده تا بتوانیم محصولی را متناسب با نیاز، عرضه نماییم و به همین دلیل می توانید برای شروع همکاری با ما، اقدام به تماس نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09125277346

مطلب پیشنهادی

خرید تشک مسافرتی عمده ای

خرید تشک مسافرتی (C1 -C13) عمده ای الیاف طبیعی

تشک های مسافرتی در عین حال که بسیار سبک می باشند، جای کمتری را نیز …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده