کالای خواب پاندا
خانه / پتو اسکیمو / قیمت پتو مسافرتی سبک اسکیمو

قیمت پتو مسافرتی سبک اسکیمو

پتو مسافرتی سبک از محصولات خوب شرکت خارجی اسکیمو می باشد که قیمت ارائه شده برای چنین پتوهایی با توجه به حجم سفارش شما مشتریان، مشخص می شود.

پتو مسافرتی

پتو مسافرتی در بازار ایران از مصرف بالایی به دلیل سبک و ارزان بودن برخوردار است و این محصول، علاوه بر این که توسط تولید کنندگان داخلی عرضه می شود، از این امکان هم برخوردار است که با انواع مارک های خارجی هم بتوان اقدام به پیشنهاد و فروش عمده آن ها نمود.

پتو مسافرتی سبک

پتو مسافرتی سبک اسکیمو با اندازه تک نفره

واردات پتو خارجی اسکیمو که ارائه دهنده پتوهای سبک مسافرتی است، با اندازه های تک نفره و دونفره انجام شده و قیمت این دسته از پتوها، به دلیل این که واردات آن ته لنجی انجام می شود، قیمت ثابتی نداشته و فروشندگان مختلف، قیمت های متفاوتی را اعلام می نمایند.

بهترین شهری که بتوان از آن برای خرید عمده پتو اسکیمو استفاده نمود، شوش دانیال است اما آیا از تمامی شهرها، امکان سفارش پتو اسکیمو از شوش وجود دارد؟

خرید اینترنتی پتو اسکیمو

مرجع خرید اینترنتی پتو اسکیمو

خرید اینترنتی پتو خارجی اسکیمو، یکی از بهترین راه های ارتباطی محسوب می شود که مشتریان بتوانند از شوش، اقدام به خرید نمایند، حتی اگر خودشان در موقعیت های مکانی دوری قرار داشته باشند.

در این زمینه با فروش اینترنتی پتو و معرفی مدل های متنوع و جدیدی که وجود دارد، توانسته ایم بهترین دسترسی را برای مشتریان خود فراهم آوریم.

پتو مسافرتی ارزان

قیمت پتو مسافرتی ارزان

اگر می خواهید ارزان ترین و در عین حال باکیفیت ترین جنس در خصوص پتو مسافرتی را دریافت نمایید، پیشنهاد ما به شما، پتو مسافرتی اسکیمو است.

این برند، اکثر پتوهای خود را به همراه روبالشی ارائه می نماید و دریافت لیست قیمت و اطلاعات کامل در خصوص این پتوها از طریق تماس با ما امکان پذیر می باشد که می توانید هم اکنون اقدام به ارتباط خود نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09125277346

مطلب پیشنهادی

پتو سفری سبک عمده

تولید پتو سفری سبک عمده (۱۴۵*۱۹۵) ۴۵۰ تا ۹۰۰ گرم + قیمت عمده

پتوی مسافرتی از‌ جمله بهترین پتو‌های یک‌لایه است، که به‌ خوبی گرمای بدن را حفظ …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده