کالای خواب پاندا
خانه / پتو تک رنگ / قطب فروش جدیدترین پتو تک رنگ

قطب فروش جدیدترین پتو تک رنگ

جدیدترین پتو تک رنگ که توسط قطب فروش اینترنتی عرضه می شود، آماده عمده فروشی بوده و ارائه بهترین قیمت ها را نیز امکان پذیر ساخته است. این نوع پتوهای مناسب سربازی از جنس نمدی هستند و رنگ های سبز، طوسی و قهوه ای را شامل می شوند که تمامی آن ها با وزن های مختلف در اختیار شما قرار گرفته اند.

ارگان های نظامی مختلف برای تامین پتوهای سربازی، به رنگ و وزن های مختلفی از پتوها نیاز دارند که در تولید آن ها نیز از متریال ارزان قیمت استفاده می شود.

پتو نمدی مینک به عنوان یکی از انواع پتوهایی است که می توان در اختیار این سازمان ها برای سربازی قرار داد و این نوع پتو قابل انتخاب با رنگ های مختلفی می باشند.

پتو مینک نظامی

پتو مینک نظامی ساده شکوفه

یکی از انواع پتوهای ساده که توسط شرکت های پتوبافی ایرانی عرضه می شود، مربوط به پتوی شکوفه است که برای سربازی نظامی مناسب می باشد.

تولید پتوهای سربازی در رنگ های طوسی، گردویی و همچنین سبز انجام می شود که از وزن ۲٫۵ کیلوگرمی تا یک کیلوگرمی قابل سفارش هستند.

بر اساس وزن پتوهای ارائه شده، قیمت های خرید آن نیز متفاوت خواهد بود و سازمان های مرتبطی که نیاز به خرید عمده پتو های ساده و تک رنگ دارند می توانند از موقعیت، به بهترین شکل بهره مند شوند.

جدیدترین پتو تک رنگ

خرید عمده جدیدترین پتو تک رنگ سربازی

در تولید پتوهای تک رنگ سربازی، معمولا از الیاف مینک استفاده می شود که از ویژگی هایی همچون نرمی، گرما، سبکی برخوردار هستند.

همواره در تلاش هستیم که جدیدترین متریال با کیفیت را در تولید پتوهای تک رنگ و ساده نیز مورد استفاده قرار دهیم تا از این طریق، کارایی آن را افزایش دهیم و شما هم می توانید برای خرید عمده این پتوهای جدید، با ما در تماس باشید تا بهترین ها را در اختیار شما قرار دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09125277346

مطلب پیشنهادی

پتو دو نفره نرمین

قیمت خرید پتو دو نفره نرمین تک رنگ

پتو دو نفره نرمین در مدل های تک رنگ و گلدار تولید می شود و …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده