کالای خواب پاندا
خانه / بالش الیاف مصنوعی / تولید بالش و تشک پلی استر | الیاف پشم شیشه – پنبه …

تولید بالش و تشک پلی استر | الیاف پشم شیشه – پنبه …

بالش و تشک جزء لوازم اصلی هر اتاق‌خوابی است. کیفیت بالش و تشک بر نحوه خواب بسیار تأثیرگذار است. در انتخاب بالش و تشک باید دقت کافی به خرج داد. بهتر است تشک‌ها و بالش‌های مرغوب و ضد حساسیت را خریداری نمایید. اگر دچار مشکلاتی نظیر درد مفاصل هستید از بالش‌ها و تشک‌های طبی استفاده کنید. برای تولید بالش و تشک از الیاف مختلفی استفاده می‌شود. میزان کیفیت این الیاف باهم متفاوت است. به همین دلیل قیمت بالش‌ها و تشک‌ها ارتباط مستقیمی با نوع مواد اولیه آن‌ها دارد.

تولید بالش و تشک

بهترین الیاف برای داخل بالش و تشک

بهترین الیاف برای داخل بالش و تشک

برای تولید بالش از الیاف متفاوتی مانند پر، پنبه، پشم‌شیشه و فوم استفاده می‌شود. بالش‌هایی که از پر گردن مرغابی تولیدشده‌اند دارای بیشترین قیمت و بالش‌های الیافی دارای کمترین قیمت هستند. در تولید تشک‌ها نیز از الیاف مختلفی مانند فوم، اسفنج، ابر و… استفاده می‌شود. میزان قیمت تشک‌ها بستگی به مدل و اندازه (تک‌نفره یا دونفره) دارد. هرکدام از الیاف مورداستفاده برای تولید تشک و بالش دارای خصوصیات و ویژگی‌های متفاوتی هستند به همین دلیل نمی‌توان به‌طور مشخص بهترین الیاف برای داخل بالش و تشک را نام برد. اگر در تولید بالش و تشک از مواد ضایعاتی استفاده نشود و میزان کیفیت مواد اولیه آن مناسب باشد می‌توان از هر جنس بالش و تشکی برای اتاق‌خواب خود استفاده کرد.

کارخانه تولید کالای خواب

تولید کالای خواب

کارخانه تولید کالای خواب یکی از مراکزی است که در آن انواع بالش‌ها و تشک‌ها تولید و عرضه می‌شوند. بیشتر این کارخانه‌ها در شهرهایی مانند تهران و اصفهان فعالیت می‌کنند. برخی از کارخانه‌ها پس از تولید بالش و تشک آن را به کشورهای مجاور صادر می‌کنند تا درآمد‌زایی بیشتری داشته باشند. می‌توان بالش و تشک موردنیاز برای فروشگاه را به‌صورت مستقیم از کارخانه‌های تولیدی خریداری کرد. البته کارخانه‌ها شرایط ویژه‌ای برای فروش در نظر دارند. معمولاً کالاهای خواب به دو شکل در کارخانه قیمت‌گذاری می‌شود. میزان قیمت خرید جزئی بیشتر از خرید عمده است و کارخانه‌ها تنها سفارش‌ها با تعداد حجم بالا را می‌پذیرند.

مراکز تولید بالش و تشک

تولید بالش و تشک

از دیگر مراکز تولید بالش و تشک، کارگاه‌های تولیدی می‌باشد. تعداد زیادی از کارگاه‌های تولیدی در شهرهای مختلف فعالیت می‌کنند. میزان تولید روزانه این کارگاه‌ها کمتر از کارخانه‌ها می‌باشد اما کیفیت بالش و تشک این مراکز با کالاهای تولیدی کارخانه برابری می‌کند. شما می‌توانید سفارش‌های عمده خود را از کارگاه‌های تولیدی نیز خریداری کنید. با خرید مستقیم از کارگاه‌های تولیدی و کارخانه‌ها واسطه‌های فروش حذف‌شده و باکیفیت‌ترین بالش و تشک‌ها را با کم‌ترین قیمت خریداری خواهید کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

بالش پر مرغ زیپ دار

فروش عمده بالش پر مرغ زیپ دار + ویژگی های بالش پر

بالش دارای مدل های گوناگونی می باشد که از رایج ترین آن ها می توانیم …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9