کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی پورشه / رو بالشتی مخمل خارجی – مخمل – پارچه نقره کوب – قیمت روبالشی درجه ۱

رو بالشتی مخمل خارجی – مخمل – پارچه نقره کوب – قیمت روبالشی درجه ۱

یکی از کالاهای خواب که دارای تنوع طرح و مدل می‌باشد روبالشی است. روبالشی نقش مؤثری در جلوگیری از کثیف شدن بالش و زیبایی آن دارد. روبالشی‌ها دارای مدل‌های متنوعی هستند. همچنین جنس پارچه‌های به‌کاررفته در تولید روبالشی متفاوت است. هر پارچه دارای ویژگی‌های خاصی است. ازاین‌رو میزان کیفیت و قیمت روبالشی رابطه مستقیمی با جنس پارچه آن دارد. یکی از بهترین پارچه‌هایی که در تولید روبالشی مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ مخمل است. روبالشی‌های مخمل دارای برندهای ایرانی و خارجی هستند. رو بالشتی مخمل خارجی توسط مراکز بازرگانی و نمایندگی‌های فروش عرضه می‌شود. این روبالشی از قیمت‌های مختلفی نیز برخوردار است.

انواع مدل‌های رو بالشتی مخمل جدید

رو بالشتی مخمل خارجی | انواع مدلهای روبالشی مخمل

روبالشی‌های مخمل از گذشته تا به امروز مورداستفاده قرار می‌گرفته‌اند. این نوع روبالشی دارای چندین نوع مختلف است و به‌صورت ساده و طرح دار عرضه می‌شود. به‌طورکلی برخی از انواع مدل‌های رو بالشتی مخمل جدید عبارت‌اند از:

  • روبالشی شانل: شانل یکی از انواع جدید روبالشی است که جزء روبالشی‌های مخمل محسوب می‌شود. این نوع روبالشی طرح دار است و در رنگ‌بندی متنوعی همچون زرشکی، سرمه‌ای، فیروزه‌ای و غیره تولید می‌شود. روبالشی‌های شانل ضخیم هستند و از مقاومت بالایی برخوردارند.
  • روبالشی پورشه: روبالشی‌های پورشه نیز یکی از انواع جدید هستند که به‌صورت ساده و آبرنگی تولید می‌شوند. این روبالشی نیز دارای طرح‌های متنوعی است. روبالشی‌های پورشه در برندهای خارجی و ایرانی تولید می‌شوند. قیمت برندهای ترک معمولاً بیشتر از برندهای ایرانی است.
  • رو بالشتی مخمل نقره‌کوب: نوعی دیگر از روبالشی مخمل وجود دارد که طرح دار بوده و اطراف طرح‌های آن نقره‌کوبی می‌شود. روبالشی مخمل نقره‌کوب دارای طرح‌های جدید و زیبا بوده و برای سبک‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد.

می‌توان انواع مدل‌های رو بالشتی مخمل خارجی را از طریق سایت‌ها و نمایندگی‌های فروش خریداری کرد.

قیمت رو بالشتی مخمل خارجی

رو بالشتی مخمل خارجی | قیمت روبالشی

قیمت رو بالشتی مخمل خارجی معمولاً بیشتر از روبالشی‌های ایرانی است. علت این اختلاف قیمت ثابت نبودن نرخ ارز و هزینه‌های واردات می‌باشد. عوامل دیگری نیز بر میزان قیمت این روبالشی‌ها مؤثر است. برخی از مهم‌ترین این عوامل عبارت‌اند از:

  • مارک و برند روبالشی
  • ابعاد و اندازه روبالشی
  • نوع پارچه مخمل به‌کاررفته در روبالشی
  • نوع دوخت و تعداد لایه‌های روبالشی
  • روش خرید و تعداد خرید

برای اینکه از مقدار هزینه‌های شما کاسته شود. بهتر است روبالشی‌ها را به‌صورت عمده و مستقیم از مراکز بازرگانی خریداری نمایید. جهت اطلاع از قیمت روبالشی می‌توانید به سایت‌های فروش آنلاین نیز مراجعه کنید.

عرضه‌کننده رو بالشتی مخمل درجه‌یک ۱

رو بالشتی مخمل خارجی | عرضه کننده روبالشی مخمل

پاندا خواب یکی از مراکز عرضه‌کننده رو بالشتی مخمل درجه‌یک می‌باشد. پاندا رو بالشتی مخمل خارجی را به‌صورت عمده و با قیمت مناسب عرضه می‌کند. روبالشی‌های پاندا از تنوع طرح و رنگ برخوردارند و باکیفیت بالایی عرضه می‌شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

روبالشتی مخمل طرح دار

تولید روبالشتی مخمل طرح دار کد H03-12 + قیمت عمده

روبالشتی مخمل یکی از بهترین تولیدات صورت گرفته در زمینه روبالشتی می باشد. از بهترین …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9