کالای خواب پاندا
خانه / پتو نیکوباف / سفارش خرید پتوی نیکو باف برلیان به صورت مستقیم

سفارش خرید پتوی نیکو باف برلیان به صورت مستقیم

پتوی نیکوباف برلیان در صورتی که با حجم بالایی بخواهید به خرید عمده آن اقدام نمایید، به صورت مستقیم از کارخانه هم امکان سفارش انواع طرح های آن وجود دارد. پتوی یک نفره و دونفره گل برجسته نیکوباف در مدل های الماس، برلیان، پریما و … عرضه می شوند که برای سفارش هر کدام از این موارد، می توانید با ما در تماس باشید.

پتو دونفره گل برجسته نیکوباف

صنایع بافندگی و ریسندگی نیکوباف به عنوان یکی از مجموعه های بزرگ تولید کننده پتو در بازار کشور می باشد که محصولات متعددی را در خصوص پتو سیلک، مینک و نمدی عرضه می نماید. نوع الیاف مورد استفاده در تولیدات پتو، عامل تاثیرگذار در قیمت و همچنین کیفیت محصول، خواهد بود.

شرکت پتو نیکوباف

کارخانه تولید پتو نیکوباف

در معرفی کارخانه های تولید کننده پتو ایرانی، شرکت پتو نیکوباف می تواند عرضه کننده پتو گل برجسته ایرانی باشد.

فعالیت های این کارخانه به گونه ای است که توان لازم برای تامین نیاز بازار داخلی به پتو و همچنین ایجاد موقعیت های صادرات پتو را دارد.

در امر صادرات پتو، مشتریان خارجی، به دنبال پتوهایی استاندارد به لحاظ وزن و نوع الیاف مورد استفاده و همچنین بسته بندی انجام شده می باشند.

محصولات کارخانه پتو نیکوباف

محصولات کارخانه پتو نیکوباف

کارخانه بافندگی و ریسندگی نیکوباف، فعالیت های تولیدی در زمینه های متعددی را به انجام می رساند که بخش قابل توجهی از این فعالیت ها، اختصاص به تولید پتو دارد.

در میان خود محصول پتو ها، نمونه های متعددی وجود دارد که در میان آن ها، پتو برلیان، پتو پریما و پتو الماس از جایگاه خوب و ویژه ای برخوردار هستند.

در صورتی که یک پتوی خوب و درجه یک را بخواهید سفارش دهید، محصولات پتو نیکوباف می تواند رفع کننده نیاز شما باشد.

انواع پتو ایرانی

سفارش مستقیم انواع پتو ایرانی

پتو ایرانی می تواند با مارک های متنوعی سفارش داده شود که در میان آن ها، پتو نیکوباف، یک انتخاب آگاهانه می باشد.

چرا ما پتو نیکوباف را به شما پیشنهاد نمودیم؟

مهم ترین عاملی که سبب فروش بیشتر یک محصول مانند پتو می شود، دسترس پذیری است و به همین دلیل، شرکتی مانند پتو نیکوباف به منظور فروش عمده و مستقیم محصولات خود، از طریق سایت هم اقدام نموده تا بهترین مسیر دسترس پذیری را فراهم آورد.

پتوی نیکو باف برلیان

سفارش خرید پتوی نیکوباف برلیان به صورت مستقیم

خرید پتوی نیکوباف برلیان در میان مدل های مختلف این شرکت، کاملا مستقیم و بی واسطه برای سفارشات عمده شما، امکان پذیر شده است.

در حجم های خرید بالا، کارخانه پتو نیکوباف، درصد تخفیف های مناسبی را برای خریداران خود در نظر گرفته است که همین مسئله به کاهش قیمت های دریافتی از سمت شما، کمک موثری می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09125277346
Call Now Buttonفروش (فقط) عمده