کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / مرکز روبالشی جدید مخمل برجسته قیمت مناسب + روتختی مخمل | Toshakpanda.ir

مرکز روبالشی جدید مخمل برجسته قیمت مناسب + روتختی مخمل | Toshakpanda.ir

روبالشی جدید مخمل قیمت مناسب

روبالشی جدید مخمل قیمت مناسب را می‌توان به‌صورت عمده و مستقیم از طریق مراکز تولیدکننده خریداری کرد. پارچه مخمل یکی از باکیفیت‌ترین نوع پارچه‌هایی است که از دیرباز برای تولید کالای خواب مورداستفاده قرار می‌گرفته است. روبالشی‌های مخمل نیز در بازار از فروش بسیار خوبی برخوردارند. این روبالشی‌ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند. نوع طرح و مدل روبالشی‌های مخمل متفاوت است. این روبالشی‌ها دارای مدل‌های ساده، گل‌دار و سه‌بعدی هستند. می‌توان روبالشی‌های مخمل را به‌صورت عمده و مستقیم از تولیدی‌ها و نمایندگی‌های فروش خریداری کرد.

سرویس روتختی مخمل دونفره

روبالشی جدید مخمل قیمت مناسب | سرویس روتختی مخمل

سرویس روتختی را می‌توان مهم‌ترین جزء اتاق‌خواب دانست. این کالا سبب زیباتر شدن اتاق‌خواب و محافظت از تشک و تختخواب می‌شود. سرویس روتختی مخمل یکی از انواع مدل‌های زیبا و باکیفیت است. این روتختی‌ها بیشتر برای اتاق‌خواب زوج‌های جوان مورداستفاده قرار می‌گیرند. روتختی‌های مخمل شامل اجزاء مختلفی هستند. این روتختی‌ها شامل روتشکی، لحاف، روبالشی و رو کوسنی می‌شوند. میزان قیمت این روتختی‌ها با تعداد تکه‌های آن رابطه مستقیمی دارد. سرویس روتختی مخمل دونفره دارای مدل‌های مختلفی است. یکی از جدیدترین این نوع روتختی؛ روتختی مخمل سه‌بعدی است. روتختی‌های سه‌بعدی به شکلی طراحی‌شده‌اند که طرح و رنگ زمینه و طرح اصلی آن متفاوت است. این روتختی‌ها جلوه شیکی به اتاق‌خواب خواهند داد.

روبالشی مخمل سه‌بعدی نیز وجود دارد که دارای اندازه‌های مختلفی است. از این روبالشی‌ها می‌توان برای نوزادان و بزرگ‌سالان استفاده کرد. روبالشی جدید مخمل قیمت مناسب را می‌توان به روش‌های حضوری و اینترنتی خریداری کرد. این روبالشی‌ها جهت صادرات نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند.

مشخصات روبالشی مخمل ایرانی

روبالشی جدید مخمل قیمت مناسب | مشخصات روبالشی مخمل

روبالشی‌های مخمل ایرانی دارای چندین نوع مختلف هستند. برخی از انواع مدل‌های این روبالشی عبارت‌اند از:

  • روبالشی مخمل پورشه: این روبالشی جزء مدل‌های ضخیم و باکیفیت محسوب می‌شود. روبالشی‌های پورشه دارای طرح‌های ساده و سه‌بعدی بوده و از رنگ‌بندی کاملی برخوردارند.
  • روبالشی مخمل آنجل: روبالشی‌های آنجل به‌صورت تک‌رنگ تولید می‌شوند. این روبالشی‌ها دارای طرح بوده و ضخامت کمتری نسبت به روبالشی‌های پورشه دارند.
  • روبالشی مخمل نقره‌کوب: روبالشی‌های مخمل نقره‌کوب از پارچه مخمل نازک تولید می‌شوند. این روبالشی دارای طرح‌های مختلفی است و اطراف طرح آن نقره‌کوبی شده است.

از مهم‌ترین مشخصات روبالشی مخمل ایرانی می‌توان به کیفیت بالا، رنگ ثابت و تنوع مدل اشاره کرد. روبالشی جدید مخمل قیمت مناسب را می‌توان از طریق مراکز مختلفی خریداری کرد.

خرید روبالشی جدید مخمل قیمت مناسب

روبالشی جدید مخمل قیمت مناسب | خرید روبالشی مخمل

خرید روبالشی مخمل قیمت مناسب از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب امکان‌پذیر است.
پاندا انواع مدل‌های روبالشی مخمل را با بهترین پارچه‌ها تولید می‌کند. این مجموعه روبالشی‌های مخمل را به‌صورت عمده و با رنگ‌بندی کاملی به فروش می‌رساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

عمده فروشی روبالشتی تهران

ارزان ترین عمده فروشی روبالشتی تهران ۷۱*۵۱ کد r1-r65

برای خرید انواع مختلف روبالشتی با ارزان ترین قیمت در تهران، باید به مرکز اصلی …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9