کالای خواب پاندا
خانه / پتو گل برجسته / نمایندگی پتو نرمینه در تهران | انواع طرحهای پتو Narmineh

نمایندگی پتو نرمینه در تهران | انواع طرحهای پتو Narmineh

نمایندگی پتو نرمینه در تهران

نمایندگی پتو نرمینه در تهران مدل‌های جدید و متنوعی از این محصول را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. پتوی نرمینه یکی از بهترین برندهای پتوی ایرانی است. پتوهای نرمینه دارای انواع و طرح‌های مختلفی هستند. این مجموعه تولیدی انواع مدل‌های پتوی مسافرتی، پتوی یک‌نفره و پتوی دونفره را تولید می‌کند. می‌توان پتوهای نرمینه را به‌صورت تکی و عمده خریداری کرد. این پتوها دارای طیف رنگی گسترده‌ای بوده و از دوام و ماندگاری بالایی برخوردارند. می‌توان پتوهای نرمینه را به‌صورت عمده از طریق نمایندگی و فروشگاه‌ها خریداری کرد.

پرفروش‌ترین و بهترین طرح‌های پتو نرمینه

نمایندگی پتو نرمینه در تهران | بهترین طرح پتو نرمینه

کارخانه تولیدی پتو نرمینه در شهر کاشان فعالیت دارد. در این کارخانه از بهترین و پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات استفاده می‌شود. الیاف به‌کاررفته در این پتوها بسیار مقاوم و باکیفیت می‌باشد. برخی از پرفروش‌ترین و بهترین طرح‌های پتو نرمینه عبارت‌اند از:

  • پتو عروسکی نرمینه: پتوهای عروسکی نرمینه از الیاف مرغوب مانند پلی‌استر و آکریلیک تولید می‌شوند. این پتوها دارای طرح‌های فانتزی و سه‌بعدی هستند. ابعاد و اندازه این پتوها متفاوت است. پتوهای عروسکی نرمینه برای استفاده نوزادان و کودکان مورداستفاده قرار می‌گیرند.
  • پتو نرمینه مدل سروین: پتوی سروین یکی دیگر از مدل‌های پتوی نرمینه است که به‌عنوان پتوی مسافرتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. پتوهای سروین دارای مدل‌های ساده و گل برجسته هستند. می‌توان این پتوها را برای منازل نیز خریداری کرد.
  • پتوی نرمینه مدل نسیم: یکی دیگر از مدل‌های پتوی نرمینه، پتوی نسیم است، پتوی نسیم نیز جزء پتوهای سبک و مسافرتی است.
  • پتوی نرمینه مدل نگین: طرح نگین نیز یکی دیگر از مدل‌های پتوی نرمینه است. پتوهای نگین در مدل‌های گل برجسته تولید می‌شوند. این پتو دارای اندازه‌های یک‌نفره و دونفره است. پتوهای نگین دارای رنگ‌بندی کاملی هستند.

می‌توان تمامی مدل‌های ذکرشده را از طریق نمایندگی پتو نرمینه در تهران خریداری کرد.

قیمت پتو نرمینه کاشان

نمایندگی پتو نرمینه در تهران | قیمت پتو نرمینه کاشان

قیمت پتو نرمینه کاشان مناسب بوده به همین دلیل این پتوها در بازار از فروش خوبی برخوردارند. البته میزان قیمت مدل‌های مختلف این پتو باهم متفاوت است. نوع نخ و الیاف، نوع طرح و مدل و ابعاد و اندازه مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت پتوهای نرمینه هستند. اگر پتوها را به‌صورت عمده و مستقیم از نمایندگی پتو نرمینه در تهران خریداری کنید از مقدار هزینه‌ها کاسته خواهد شد.

نمایندگی پتو نرمینه در تهران Narmineh

نمایندگی پتو نرمینه در تهران

نمایندگی پتو نرمینه در تهران Narmineh پتوها را به‌صورت عمده و بدون واسطه عرضه می‌کند. خرید مستقیم از این نمایندگی‌ها موجب اطمینان از کیفیت کالا خواهد شد. پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان انواع کالای خواب است که پتوهای نرمینه را نیز به‌صورت عمده و با کم‌ترین قیمت عرضه می‌کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه | فروش عمده پتو مسافرتی طرح چهارخونه از مرکز تولید

پتو مسافرتی چهارخونه در بین مردم بسیار محبوب می باشد. عرضه و فروش پتومسافرتی در …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9