کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / عاملیت تولید روبالشی پولکی عمده قیمت مناسب

عاملیت تولید روبالشی پولکی عمده قیمت مناسب

روبالشی پولکی عمده

روبالشی پولکی عمده را می‌توان از طریق مراکز تولیدی و یا بازرگانی‌های واردکننده خریداری کرد. روبالشی‌ها امروزه دارای تنوع گسترده‌ای هستند. برخی از مدل‌ها برای استفاده مداوم و برخی برای تزئین اتاق‌خواب مورداستفاده قرار می‌گیرند. ازاین‌رو نوع پارچه و طرح روبالشی‌ها باهم متفاوت است. روبالشی پولکی یکی از انواع روبالشی‌های زیبا است که در بازار از فروش خوبی برخوردار است. روبالشی‌های پولکی را می‌توان به‌صورت عمده و تکی و به روش‌های حضوری و اینترنتی خریداری کرد.

ویژگی‌های روبالشی پولکی مناسب

روبالشی پولکی عمده | ویژگی روبالشی پولکی

روبالشی‌های پولکی یکی از مدل‌های زیبا و جدید محسوب می‌شوند. این روبالشی‌ها دارای انواع مختلفی هستند. برخی از پولک‌ها بیشتر جنبه تزئینی دارند. از مدل‌های تزئینی این نوع روبالشی نمی‌توان به‌طور مداوم استفاده کرد. بلکه این روبالشی‌ها بیشتر برای تزئین اتاق‌خواب و یا به‌عنوان کوسن مورداستفاده قرار می‌گیرند. مدل‌های دیگری از این روبالشی در بازار وجود دارد که دارای حالتی پولکی بوده اما جنس پارچه آن نرم و لطیف است. از این روبالشی می‌توان به‌طور مداوم استفاده کرد. به‌طورکلی از ویژگی‌های روبالشی پولکی مناسب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • دارا بودن ابعاد استاندارد: روبالشی‌های پولکی در اندازه‌های مختلفی برای استفاده نوزادان و بزرگ‌سالان تولید می‌شوند. باید ابعاد روبالشی را با توجه به فرد مورداستفاده انتخاب کرد.
  • دوخت مناسب: برای تولید روبالشی‌های پولکی از دوخت‌های مختلفی استفاده می‌شود. باید روبالشی‌هایی با دوخت محکم را خریداری کرد تا دچار گسستگی نشود.
  • تنوع رنگ: روبالشی‌های پولکی در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند. اگر قصد خرید این کالا را برای فروشگاه دارید؛ بهتر است رنگ‌بندی متنوعی را خریداری کنید. رنگ‌بندی متنوع باعث افزایش فروش خواهد شد. چراکه سلیقه تمامی مشتریان را در برمی‌گیرد.

می‌توان روبالشی پولکی عمده را با مشخصات و ویژگی‌های استاندارد از طریق تولیدی‌ها خریداری کرد.

مناسب‌ترین قیمت خرید روبالشی

روبالشی پولکی عمده | قیمت روبالشی

قیمت روبالشی پولکی عمده کمتر از قیمت خرید تکی و جزئی خواهد بود. برای اطلاع از مناسب‌ترین قیمت خرید روبالشی می‌توانید به سایت‌های فروش آنلاین مراجعه نمایید. قیمت این روبالشی‌ها با توجه به عوامل مختلفی قابل‌تغییر است. نوع شرکت تولیدی، ابعاد و اندازه و نوع نخ و الیاف روبالشی مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت این کالا هستند.

خرید روبالشی پولکی عمده

روبالشی پولکی عمده | خرید روبالشی

خرید روبالشی پولکی عمده از طریق مجموعه تولیدی پاندا خواب با کمترین قیمت امکان‌پذیر است.
پاندا یکی از تولیدکنندگان بزرگ انواع کالای خواب است که روبالشی‌های پولکی را در مدل‌های مختلفی عرضه می‌کند. این روبالشی‌ها دارای طرح‌ها، رنگ‌ها و اندازه‌های مختلفی هستند. خرید روبالشی از پاندا به روش‌های حضوری و اینترنتی فراهم‌شده است. این مجموعه انواع مدل‌های کالای خواب را به‌صورت عمده عرضه می‌کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

عمده فروشی روبالشتی تهران

ارزان ترین عمده فروشی روبالشتی تهران ۷۱*۵۱ کد r1-r65

برای خرید انواع مختلف روبالشتی با ارزان ترین قیمت در تهران، باید به مرکز اصلی …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9