کالای خواب پاندا
خانه / پتو ایرانی / نمایندگی پتو لاله مهرگان  در تهران با قیمت کارخانه | پتو لاله ۳۳۰۰ گرمی ZANBAGH

نمایندگی پتو لاله مهرگان  در تهران با قیمت کارخانه | پتو لاله ۳۳۰۰ گرمی ZANBAGH

نمایندگی پتو لاله مهرگان

نمایندگی پتو لاله مهرگان این کالا را در مدل‌ها و اندازه‌های مختلفی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد

 

نمایندگی پتو لاله مهرگان این کالا را در مدل‌ها و اندازه‌های مختلفی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. پتوی لاله مهرگان یکی از بهترین برندهای پتوی ایرانی است. مجموعه تولیدی لاله مهرگان در شهر قم واقع‌شده است. نساجی لاله دارای چندین سال سابقه درزمینهٔ تولید انواع پتوهای ایرانی با پارچه پتویی است. این مجموعه برای تولید پتوها از مرغوب‌ترین الیاف و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها استفاده می‌کند. پتوهای لاله دارای مدل‌های ساده، طرح دار و گل برجسته هستند. هر یک از این پتوها از ویژگی‌های خاصی برخوردار می‌باشد. می‌توان این پتوها را به‌صورت عمده و جزئی از طریق نمایندگی‌ها و فروشگاه‌ها خریداری کرد.

انواع پتو لاله مهرگان و مشخصات آن (۳۳۰۰ گرمی)

نمایندگی پتو لاله مهرگان | انواع مدل پتو لاله

برای دیدن انواع پتو لاله مهرگان و مشخصات آن (۳۳۰۰ گرمی)  می‌توانید به سایت‌های فروش آنلاین پتو مراجعه نمایید. پتو مسافرتی لاله مهرگان در ابعاد مختلفی تولید می‌شود. این پتوها در اندازه‌های پتوی بچگانه، پتوی یک‌نفره و پتوی دونفره تولید می‌شوند. جنس پتوهای لاله مهرگان نیز متفاوت است. برای تولید این پتوها از الیاف مختلفی همچون پلی‌استر، آکریلیک و مینک استفاده می‌شود. به‌طورکلی برخی از انواع پتو لاله مهرگان و مشخصات آن عبارت‌اند از:

می‌توان تمامی این پتوها را از طریق نمایندگی پتو لاله مهرگان خریداری کرد.
  • پتوی نوزادی لاله: این پتو دونفره دارای اندازه‌های کوچکی بوده و از الیاف ضد حساسیت و مرغوب تولید می‌شوند. پتوهای نوزادی لاله دارای طرح‌های فانتزی و کودکانه هستند.
  • پتو مسافرتی لاله: پتوهای مسافرتی لاله از الیاف سبک مانند پلی‌استر تولید می‌شوند. این پتوها دارای وزن سبک و حجم کمی هستند. پتوهای مسافرتی لاله دارای طرح‌های ساده و گل برجسته هستند و در اندازه‌های یک‌نفره و دونفره تولید می‌شوند.
  • پتو مدل اسپانیایی لاله: پتوهای مدل اسپانیایی از پتوهای سنگین این کارخانه محسوب می‌شوند. پتوهای اسپانیایی دارای تراکم بالایی بوده و از گرمای زیادی برخوردارند.

علاوه بر مدل‌های ذکرشده پتوهای لاله دارای طرح‌های پتوی کره‌ای، پتوی کلاسیک، پتوی ارکیده، پتوی نسترن و… هستند. می‌توان تمامی این پتوها را از طریق نمایندگی پتو لاله مهرگان خریداری کرد.

قیمت بهترین مدل‌های پتو لاله مهرگان

نمایندگی پتو لاله مهرگان | قیمت پتو لاله

قیمت بهترین مدل‌های پتو لاله مهرگان را می‌توان به روش‌های مختلفی جویا شد. از طریق تماس با نمایندگی پتو لاله مهرگان می‌توان از قیمت عمده این کالا مطلع گردید. همچنین میزان قیمت این کالا در سایت‌های فروش آنلاین اعلام‌شده است. البته قیمت تمامی مدل‌های پتو لاله یکسان نیست. عوامل متعددی چون اندازه پتو، طرح و مدل پتو و نوع الیاف پتو می‌تواند بر میزان قیمت این کالا مؤثر باشد.

نمایندگی پتو لاله مهرگان  در تهران با قیمت کارخانه zANBAGH

نمایندگی پتو لاله مهرگان

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدی کالای خواب و نمایندگی پتو لاله مهرگان ZANBAGH در تهران با قیمت فروش پتو نرمینه کارخانه محسوب می‌شود. این مجموعه انواع مدل‌های پتو لاله را در ابعاد متنوع در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌دهد. پاندا این پتوها را به‌صورت عمده و با قیمت مناسبی عرضه می‌کند.

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدی کالای خواب و نمایندگی پتو لاله مهرگان در تهران با قیمت فروش کارخانه محسوب می‌شود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه | فروش عمده پتو مسافرتی طرح چهارخونه از مرکز تولید

پتو مسافرتی چهارخونه در بین مردم بسیار محبوب می باشد. عرضه و فروش پتومسافرتی در …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9