کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / قیمت عمده در مرکز فروش زیرانداز (C05) مسافرتی طرح جاجیم

قیمت عمده در مرکز فروش زیرانداز (C05) مسافرتی طرح جاجیم

یکی از پرطرفدارترین زیراندازهای ایرانی؛ زیرانداز جاجیمی می باشد، از این رو خرید زیرانداز جاجیمی در بازار داخلی، حجم عمده و گسترده ای دارد. مرکز تولید این کالا در ایران متنوع هستند و نقاط مختلفی را به خود اختصاص می دهند. این مراکز فروش، زیراندازهایی با کیفیت های گوناگون در ابعاد، مدل و رنگ های زیبا و متنوع تولید می کنند. در تولید این محصولات نکات بهداشتی و استانداردهای موجود رعایت شده و کیفیت های گوناگونی را در برمی گیرد. مرکز فروش زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم پاندا به دلیل کیفیت بالایی که به جهت مصرف دارد، علاوه بر بازار داخل در سطح بازار بین المللی نیز به موفقیت بزرگی دست یافته است و بسیاری از محصولات را به سایر کشورها صادر می کند.

مرکز فروش زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم

تولیدی زیرانداز جاجیم

زیرانداز طرح جاجیم C05 یکی از محبوب ترین زیراندازهای باکیفیت و زیبا می باشد که مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است. این نوع زیرانداز نشانی از هنر قدیمی ایران نیز دارد، به همین دلیل معمولا هنر دوستان این زیرانداز را انتخاب می کنند. ابعاد زیرانداز یکی از نکات مهم در خرید است که باید به آن توجه داشته باشید. زیراندازهای مسافرتی طرح جاجیم یا به شکل مستطیل بوده و یا دوختشان مربعی است. این دیگر بستگی به سلیقه ی تولید کننده است که چگونه زیرانداز را دوخت زده باشد. اگر دارای خانواده ای پرجمعیت هستید باید زیرانداز با ابعاد بزرگتری تهیه کنید و اگر خانواده ای کم جمعیت دارید می توانید سایز کوچکی از زیرانداز طرح جاجیم را تهیه و خریداری نمایید.

مرکز فروش زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم

 

 

 

فروش زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم با کیفیت

فروش زیرانداز جاجیم مسافرتی C05 باکیفیت درجه یک را فروشندگان گوناگونی انجام می دهند. در هر جایی که زندگی می کنید و نیاز به این گونه از کالا دارید، می توانید به راحتی زیرانداز حصیری مسافرتی را از فروشندگان معتبر تهیه کنید. فروش این محصول از طریق بازارها و همچنین سایت های مختلف اینترنتی صورت می گیرد. فروشندگان اصلی این محصول که کارخانه های تولیدی و شرکت های بازرگانی وارد کننده می باشند، محصول شان را از روش های متفاوتی در اختیار مشتریان خود می گذارند. آن ها از نمایندگی ها و مراکز گوناگون خرید و فروش استفاده می کنند.

مرکز فروش زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم

قیمت عمده در مرکز فروش زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم

قیمت عمده زیرانداز حصیر جاجیم مسافرتی در بازارهای داخلی، متفاوت می باشد. دلیل این که قیمت زیرانداز مسافرتی گوناگون است، تنوع این کالا در بازار می باشد. شما اگر سری به بازار خرید و فروش زده باشید، حتماً با رنگ ها و طرح های مختلفی از این کالا مواجه شده اید. از طرفی دیگر نرخ عمده این محصولات با جزئی آن فرق می کند. تعیین کننده اصلی قیمت کلی، شرکت هایی می باشند که این کالا را تولید و یا وارد می نمایند. آن ها فاکتورهای گوناگونی از جمله کیفیت و اندازه را در نظر می گیرند و به نرخ گذاری زیرانداز می پردازند. فروش زیرانداز دو نفره و فروش زیرانداز مسافرتی توسط این مراکز به صورت کلی و حتی کیلویی صورت می گیرد. زیرانداز جاجیم به دلیل کیفیت بالایی که در جنس و کارایی خود داشته قیمت بیشتری نسبت به دیگر درجات سطح پایین تر دارد. در نتیجه توصیه می شود حتما به عمده فروشان مراجعه کنید و زیرانداز مورد نظر خود را با نازلترین قیمت تهیه کنید.

مرکز فروش زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم پاندا شرایط خرید زیرانداز جاجیمی با قیمتی مناسب را فراهم کرده است. خرید از مجموعه بازرگانی و تجاری پاندا به صورت حضوری و غیر حضوری بوده و به تعداد بالا می توان به تهیه این محصول با قیمتی استثنایی پرداخت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران

مراکز فروش عمده (تولید) روفرشی (۱۲-۳ متری) ضخیم زرکدار ابریشمی صادراتی

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران مدل‌های جدید و زیبایی روفرشی را به مشتریان ارائه …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9