کالای خواب پاندا
خانه / تشک پنبه ای / تولیدی تشک پنبه ای اصفهان سفارشی (۴ تا ۱۵ کیلویی)

تولیدی تشک پنبه ای اصفهان سفارشی (۴ تا ۱۵ کیلویی)

تشک آماده پنبه ای یکی از انواع تشک های قدیمی در عین حال پرکاربرد می باشد، تولید چنین تشک های خوب و کاربردی توسط کارگاه های متعددی در کشور انجام می شود. یکی از معروف ترین تولیدی ها، تولیدی تشک پنبه ای اصفهان است. تشک پنبه ای در دسته تشک های زمینی و سنتی قرار دارد. حجم الیاف در داخل این تشک ها متفاوت است که باعث تغییر قیمت های آن ها نیز می شود. همین طور ارتفاع این تشک ها بسته به حجم الیاف تغییر می کند. نمونه های خوب این تشک ها، پارچه هایشان با الیاف نقش دوزی شده است.

تولیدی تشک پنبه ای اصفهان

تشک پنبه ای دست دوز

تشک پنبه ای اصفهان دست دوز هم از دیگر نیازهایی خواهد بود که در بازار وجود دارد و برای کسانی که دوست دارند روی زمین بخوابند و مهمانان مناسب است. که دوخت آن ها دست دوز بوده و برای مصارف تک نفره، دونفره، نوجوان و … می باشد. تشک بادی پنبه ای ضد حساسیت است و برای کسانی که از مشکلات خاصی رنج می برند، بسیار مناسب است. همچنین افرادی که از پوست حساس تری برخوردار هستند، نیاز است که بتوانند از یک مدل تشک با الیاف طبیعی استفاده نمایند و تشک پنبه ای، یکی از این پیشنهادات خواهد بود.

دوخت تشک پنبه ای دست دوز

در دوخت تشک سنتی پنبه ای، اهمیت زیادی در انتخاب نوع پارچه و الیاف مصرفی وجود دارد. این مجموعه در زمینه تولید و پخش انواع تشک پنبه ای فعالیت می کند. این تشک ها جنس پارچه نخی دارند که دارای طرح های هستند و یا سفید هستند. داخل تشک های پنبه ای از الیاف پنبه پر شده اند.

تولیدی تشک پنبه ای اصفهان

فروش عمده تشک پنبه ای مرغوب در اصفهان

فروش عمده تشک پنبه ای مرغوب در اصفهان توسط نمایندگی های فروش تشک، به قيمت عمده به صورت آنلاین در اختیار خریداران عمده در سراسر کشور قرار می گیرد. در این صورت خریداران عمده می توانند بهترین کیفیت و مدل تشک پنبه ای، خوشخواب، ویسکوز و سایر تتشک اسفنجی را با اطلاع دقیق از قیمت آن ها خریداری کنند. در این روش خرید بهترین مدل تشک پنبه ای مرغوب از کارخانه تشک اصفهان به صورت مستقیم انجام می شود.

تولیدی تشک پنبه ای اصفهان

تولیدی تشک پنبه ای اصفهان سفارشی (۴ تا ۱۵ کیلویی)

شناخت بهترین تولیدی تشک پنبه ای اصفهان برای مشتریان این قابلیت ایجاد می شود که بتوانند به کمترین قیمت های ممکن دست یابند و شرکت پاندا به عنوان یکی از مجموعه هایی است که خرید تشک از کارخانه را به سادگی امکان پذیر نموده است. خرید کالای خواب یکی از نیازهای اساسی برای همه بوده که کوچک و بزرگ نمی شناسد، زیرا خواب چون احساس گرسنگی و تشنگی از نیازهای اصلی بشر می باشد، وجود وسایل مورد نیاز برای خوابی راحت نیز مهم بوده و امری ضروری شناخته می شود در صنعت تولیدی تشک طبی پنبه ای اصفهان سفارشی (۴ تا ۱۵ کیلویی) این قابلیت وجود دارد که با ایجاد تغییراتی در مشخصات تشک از قبیل نوع الیاف و متریال، اندازه و وزن تشک، نوع دوخت و … بتوان به تغییر کیفیت تشک هم اقدام نمود.

تولیدی تشک پنبه ای اصفهان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

خرید تشک مسافرتی عمده ای

خرید تشک مسافرتی (C1 -C13) عمده ای الیاف طبیعی

تشک های مسافرتی در عین حال که بسیار سبک می باشند، جای کمتری را نیز …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9