کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / روفرشی صادراتی ظریف ایرانی مخمل Modern & Classic

روفرشی صادراتی ظریف ایرانی مخمل Modern & Classic

روفرشی صادراتی ایرانی مخمل

روفرشی صادراتی ایرانی مخمل ظریف یکی از باکیفیت‌ترین و بهترین نوع روفرشی‌های موجود در بازار است. این نوع روفرشی با بهترین الیاف توسط نساجی‌های تولیدی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. روفرشی‌های ایرانی در بازارها جهانی از فروش خوب برخوردارند. این کالا را می‌توان در انواع و مدل‌های مختلفی به کشورهای دیگر صادر کرد. امروزه صادرات روفرشی ایرانی به یکی از شغل‌های پردرآمد تبدیل‌شده است. روفرشی‌های ایرانی دارای ابعاد و اندازه‌های مختلفی بوده و می‌توان برای هر سبک و سلیقه‌ای آن‌ها را خریداری کرد. خرید تکی و عمده این محصول از طریق فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های فروش امکان‌پذیر است.

مشخصات روفرشی صادراتی ایرانی مخمل

روفرشی صادراتی ایرانی مخمل | مشخصات روفرشی مخمل

روفرشی‌های مخمل ایرانی دارای مدل‌های زیبا و متنوع هستند. نوعی از این نوع روفرشی تولید می‌شود که علاوه بر مخمل دارای نخ‌های لمه یا زرک نیز می‌باشد. این نوع روفرشی با نام روفرشی زرکدار شناخته‌شده است. روفرشی‌های مخمل زرکدار دارای طرحی براق و زیبا هستند. این نوع روفرشی بیشتر در طرح‌های سنتی مانند ترمه، ترنج و افشان تولید می‌شود.

نوعی دیگر از روفرشی مخمل توسط تولیدی‌ها عرضه می‌شود که دولایه می‌باشد. این نوع روفرشی به مخمل شانل معروف است. روفرشی‌های شانل دارای رنگ‌های متنوعی بوده و رنگ و طرح پشت‌ورو آن متفاوت است.

نوعی دیگر از روفرشی مخمل نیز وجود دارد که ریشه‌دار می‌باشد. این نوع روفرشی ظاهری شیک و شبیه به فرش دارد. می‌توان از تمامی مدل‌های ذکرشده جهت صادرات نیز استفاده کرد. روفرشی صادراتی ایرانی مخمل بیشتر از نوع مخمل شانل و زرکدار می‌باشد. از مهم‌ترین مشخصات روفرشی صادراتی ایرانی مخمل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارا بودن رنگ ثابت
  • ضد چروک و مقاوم در برابر ساییدگی
  • دارا بودن طرح‌ها و رنگ‌های جدید و متنوع
  • بافت و تاروپود مستحکم

مدل‌های کلاسیک و مدرن روفرشی ایرانی modern & classic

روفرشی صادراتی ایرانی مخمل | مدل کلاسیک روفرشی

روفرشی‌های ایرانی دارای انواع مختلف مدرن و کلاسیک هستند. مدل‌های کلاسیک روفرشی ایرانی دارای طرح‌های سنتی می‌باشد. این نوع روفرشی وزنی سبک دارد و الیاف مرغوب تولید می‌شود. روفرشی‌های کلاسیک دارای رنگ‌هایی مانند فیروزه‌ای، سورمه‌ای، زرشکی و… هستند. این نوع روفرشی‌ها در ابعاد و اندازه‌های ۳، ۶، ۹ و ۱۲ متری تولید می‌شوند. روفرشی‌های کلاسیک را می‌توان به بیشتر کشورهای مجاور ایران صادر کرد. روفرشی صادراتی ایرانی مخمل نیز یکی از گزینه‌های مناسب جهت صادرات می‌باشد.

خرید عمده روفرشی از نساجی تولیدکننده

روفرشی صادراتی ایرانی مخمل | خرید عمده روفرشی

خرید عمده روفرشی از نساجی تولیدکننده سبب حذف واسطه‌ها و خریدی آسان و مطمئن خواهد شد. پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان انواع روفرشی و کالای خواب ایرانی است.

روفرشی‌های پاندا دارای مدل‌های جدید و کلاسیک بوده و از تنوع زیادی برخوردارند.
این مجموعه تمامی محصولات خود را به‌صورت عمده و با قیمت مناسب عرضه می‌کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران

مراکز فروش عمده (تولید) روفرشی (۱۲-۳ متری) ضخیم زرکدار ابریشمی صادراتی

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران مدل‌های جدید و زیبایی روفرشی را به مشتریان ارائه …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9