کالای خواب پاندا
خانه / تشک سفری / تشک مسافرتی صادراتی تولیدی با پشم شیشه سبک آکاردئونی

تشک مسافرتی صادراتی تولیدی با پشم شیشه سبک آکاردئونی

تشک مسافرتی صادراتی

تشک مسافرتی صادراتی ازجمله مرغوب‌ترین و بهترین نوع تشک‌های بازار محسوب می‌شود. تشک‌ها از گذشته تا به امروز در مدل‌های متنوعی تولیدشده‌اند. یکی از انواع مدل‌های جدید و پر تقاضا تشک مسافرتی است. از تشک‌های مسافرتی می‌توان هم در منازل و هم در سفر استفاده کرد. این تشک‌ها به علت حجم کم و وزن سبک باعث بهینه‌سازی فضا شده و حجم کمی را اشغال می‌کنند. همچنین شستشو و جابه‌جایی تشک‌های مسافرتی آسان می‌باشد. می‌توان انواع مدل‌ها و طرح‌های این تشک‌ها را به‌صورت عمده و با قیمت مناسبی از تولیدی‌ها خریداری کرد.

تشک مسافرتی مرغوب یک‌نفره و دونفره

تشک مسافرتی صادراتی | تشک پنبه ای

تشک‌های مسافرتی از الیاف مختلفی تولید می‌شوند. برای تولید تشک‌های سنگین و باضخامت معمولاً از پنبه استفاده می‌شود. تشک‌های پنبه‌ای برحسب نوع پنبه دارای چندین نوع مختلف هستند. این تشک‌ها از درجه کیفی مختلف و قیمت متفاوتی برخوردارند. تشک‌های پنبه‌ای مسافرتی حالتی طبی دارند. این تشک‌ها از گود رفتن کمر در هنگام خواب جلوگیری می‌کنند و بسیار مرغوب و باکیفیت هستند. تشک‌های پنبه‌ای در وزن‌های مختلفی تولید می‌شوند.

برای تولید تشک‌های مسافرتی سبک از الیاف مصنوعی پشم‌شیشه استفاده می‌شود. تشک‌های پشم‌شیشه نیز دارای مدل‌های یک‌نفره و دونفره هستند. برخی از این تشک‌ها از لایه آکاردئون برخوردارند. درنتیجه دچار تغییر شکل و فرسودگی نمی‌شوند. می‌توان تشک مسافرتی مرغوب یک‌نفره و دونفره را از طریق مراکز فروش تشک مسافرتی صادراتی خریداری کرد.

صادرات تشک مسافرتی پشم‌شیشه اصل

تشک مسافرتی صادراتی | صادرات کالای خواب

تشک‌های مسافرتی پشم‌شیشه در بازار از قیمت بسیار مناسبی برخوردارند. ازاین‌رو می‌توان با صادرات این تشک‌ها سود خوبی را کسب کرد. صادرات تشک مسافرتی پشم‌شیشه اصل به کشورهای مختلفی انجام می‌گیرد. شرکت‌ها و بازرگانی‌های متعددی درزمینهٔ صادرات کالای خواب و تشک مسافرتی ایرانی فعالیت دارند.

صادرات تشک مسافرتی به کشورهای مختلفی همچون عراق، پاکستان، ارمنستان و… انجام می‌گیرد. برای این کار تنها کافی است تشک‌ها را به‌صورت عمده و مستقیم از مراکز تولیدی تشک مسافرتی صادراتی خریداری کرد. تولیدی‌ها تشک‌ها را با نرخ پایین‌تری عرضه می‌کنند. درنتیجه خرید از این تولیدی‌ها سود بیشتری را در پی خواهد داشت.

تولیدکننده تشک مسافرتی صادراتی

تشک مسافرتی صادراتی | تولیدکننده تشک

مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب یکی از مراکز تولیدکننده تشک مسافرتی صادراتی است.
. این مجموعه انواع مدل‌های تشک مسافرتی پنبه‌ای، نمدی و پشم‌شیشه با لایه آکاردئونی را عرضه می‌کند.

پاندا علاوه بر تشک مسافرتی کالاهای خواب دیگری همچون پتو، روتختی، روبالشی و روفرشی را نیز تولید و به فروش می‌رساند. پتوهای مسافرتی پاندا نیز در مدل‌های یک‌نفره و دونفره و با وزن سبک و بافت مستحکم تولیدشده‌اند. همچنین می‌توان انواع بالش‌های مسافرتی معمولی و گردنی را از طریق این مجموعه خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

کارخانه تشک مسافرتی در اصفهان

کارخانه تشک مسافرتی (۱٫۵ تا ۴ کیلویی) در اصفهان | قیمت عمده تشک سفری الیافی

کارخانه تشک مسافرتی در اصفهان ( تشک سفری الیافی) بهترین و با کیفیت ترین تشک …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9