کالای خواب پاندا
خانه / تشک سفری / صادرات تشک به عراق ۲ تا ۴ کیلویی | تولیدکننده انواع تشک زمینی مرغوب ۱۹۰*۹۰

صادرات تشک به عراق ۲ تا ۴ کیلویی | تولیدکننده انواع تشک زمینی مرغوب ۱۹۰*۹۰

 

صادرات تشک به عراق توسط مراکز تولیدی و بازرگانی متعددی انجام می‌گیرد. تشک‌ها دارای انواع مختلفی بوده و از گذشته تا به امروز در مدل‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گرفته‌اند. برای تولید تشک از متریال‌ها، الیاف و پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. هر یک از این مواد دارای درجه کیفی مختلفی می‌باشند. ازاین‌رو میزان قیمت تشک‌ها رابطه مستقیمی با نوع مواد اولیه آن دارد. بیشتر تشک‌های ایرانی دارای کیفیت بالایی بوده و ازاین‌رو جهت صادرات نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند. بر ای خرید عمده و مستقیم تشک‌ها بهتر است به مراکز تولیدی و نمایندگی‌های فروش مراجعه نمایید.

تشک خوشخواب و زمینی ایرانی

صادرات تشک به عراق | تشک ایرانی

تشک‌ها به دو دسته کلی تشک خوشخواب و تشک زمینی تقسیم‌بندی می‌شوند. هر یک از این تشک‌ها نیز دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند. تشک خوشخواب معمولاً دارای ابعاد و ضخامت بیشتری است و برای تختخواب مورداستفاده قرار می‌گیرد. تشک‌های زمینی نیز دارای انواع مختلفی همچون تشک لبه‌دار، تشک سفری و تشک مهمان هستند. تشک لبه‌دار برای نوزادان مورداستفاده قرار می‌گیرد. لبه‌های تشک نقش محافظ داشته و از غلت زدن کودک در هنگام خواب جلوگیری می‌شود. تشک‌های سفری سبک و کم‌حجم بوده و می‌توان به‌راحتی آن‌ها را در مسافرت جابه‌جا کرد. تشک‌های مهمان نیز تقریباً مشابه تشک‌های سفری هستند. معمولاً وزن و ضخامت تشک مهمان بیشتر از تشک‌های مسافرتی می‌باشد.

تشک خوشخواب و زمینی ایرانی جهت صادرات نیز مور استفاده قرار می‌گیرند. صادرات این کالا بیشتر به کشورهای همسایه و نزدیک انجام می‌شود. امروزه صادرات تشک به عراق به یکی از شغل‌های پردرآمد تبدیل‌شده است.

صادرات تشک به عراق در وزنهای ۲ تا ۴ کیلویی

صادرات تشک به عراق

کالای خواب ایرانی از مرغوب‌ترین الیاف و مواد اولیه تولید می‌شود. ازاین‌رو این محصولات دارای درجه کیفی بالایی هستند. همچنین شرکت‌های تولیدی برای کالای خواب قیمت بسیار مناسبی را در نظر می‌گیرند. ازاین‌رو کالای خواب ایرانی در بازارهای خارج از کشور نیز موردتوجه و استقبال قرارگرفته است. صادرات کالای خواب توسط تولیدی‌ها و بازرگانی‌های متعددی انجام می‌گیرد. کشور عراق یکی از نزدیک‌ترین کشورهای همسایه ایران است که می‌توان تشک‌های مهمان و سفری را به‌راحتی به ای کشور صادر کرد. صادرات تشک به عراق با وزهای ۲ تا ۴ کیلویی با آسان‌ترین روش‌ها و در کمترین زمان انجام می‌گیرد. برای صادرات بهتر است کالاها را به‌صورت عمده و مستقیم از تولیدی‌ها خریداری نمایید.

تولیدکننده انواع تشک زمینی مرغوب

صادرات تشک به عراق | تولیدکننده تشک زمینی

مجموعه پاندا خواب تولیدکننده انواع تشک زمینی مرغوب است. این مجموعه علاوه بر تشک‌های زمینی تشک‌های کودک و خوشخواب را نیز تولید می‌کند.

تشک‌های پاندا از بهترین الیاف و پارچه‌ها تولیدشده و دارای دوخت محکمی هستند.
برای خرید عمده این محصولات کافی است با واحد فروش تماس برقرار کرده و سفارش‌های خود را ثبت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

کارخانه تشک مسافرتی در اصفهان

کارخانه تشک مسافرتی (۱٫۵ تا ۴ کیلویی) در اصفهان | قیمت عمده تشک سفری الیافی

کارخانه تشک مسافرتی در اصفهان ( تشک سفری الیافی) بهترین و با کیفیت ترین تشک …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9