کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / بهترین قیمت زیرانداز و روفرشی صادراتی حصیری & جاجیمی

بهترین قیمت زیرانداز و روفرشی صادراتی حصیری & جاجیمی

زیرانداز و روفرشی صادراتی را می‌توانید به شکل مستقیم و بی‌واسطه از طریق کارخانه‌ها و نساجی‌های تولیدکننده خریداری نمایید. خرید روفرشی و زیرانداز به‌صورت جزئی و عمده از طریق مراکز مختلف در ایران فراهم‌شده است. این محصولات در سایزها و اندازه‌های مختلف و با طرح‌های متنوع به بازار عرضه می‌شود. مجموعه‌های تولید روفرشی و زیرانداز در شهرهای مختلفی از ایران فعالیت می‌کنند. شهر یزد نیز یکی از قطب‌های اصلی تولیدکننده روفرشی و زیرانداز بوده که درزمینهٔ صادرات نیز دارای فعالیت گسترده‌ای می‌باشد.

زیرانداز و روفرشی صادراتی

برندهای معتبر روفرشی ایرانی

روفرشی درواقع محصولی اصیل و ایرانی محسوب می‌شود. اولین و بهترین روفرشی‌ها در استان یزد تولیدشده‌اند. امروزه تعداد مراکز تولیدی روفرشی در ایران افزایش‌یافته و این نساجی‌ها در شهرهای دیگری نیز فعالیت دارند. بااین‌حال شهر یزد هنوز یکی از اصلی‌ترین تولیدکنندگان روفرشی ایرانی محسوب می‌شود.

بیشتر برندهای معتبر روفرشی ایرانی در یزد فعالیت دارند. هر یک از این برندها از الیاف و متریال‌های مختلفی برای تولید روفرشی استفاده می‌کنند. زیرانداز و روفرشی صادراتی ایرانی را می‌توانید در برندهای زیر خریداری نمایید:

  • روفرشی نفیس یزد
  • روفرشی زرین یزد
  • روفرشی نادر بافت
  • روفرشی سیمین
  • روفرشی زربافت یزد
  • روفرشی نادر بافت و… .

خرید روفرشی و زیرانداز به‌صورت مستقیم از این تولیدی‌ها امکان‌پذیر می‌باشد. همچنین نساجی‌های تولیدی دارای نمایندگی‌های فروش فعال و یا سایت‌های اینترنتی بوده که می‌توان از طریق این مراکز نیز محصولات موردنظر خود را سفارش داد.

زیرانداز و روفرشی صادراتی | برند معتبر روفرشی

روفرشی مخمل صادراتی یزد

یکی از انواع محصولات زیا و صادراتی؛ روفرشی مخمل می‌باشد. روفرشی مخمل صادراتی یزد جایگاه خوبی در بازار کسب کرده است. این روفرشی‌ها دارای نمونه کارهای متنوعی هستند. روفرشی‌های مخملی در طرح‌های دید و یا سنتی طراحی می‌شوند. البته بیشتر این روفرشی‌ها دارای طرح سنتی همچون ترنج، افشان و ترمه می‌باشند.

روفرشی‌های مخمل به دو دسته کلی مخمل ساده و یا مخمل ترکیبی تقسیم‌بندی می‌شوند. روفرشی‌های مخمل ساده از یک نخ تولیدشده و یک‌لایه و نازک هستند. مدل‌های ترکیبی دولایه بوده و می‌توان از هر دو سمت آن‌ها استفاده کرد. روفرشی‌های مخمل ترکیبی از ترکیب دو نخ مخمل، یا یک نخ مخمل و یک نخ زرکدار و یا از ترکیب یک نخ مخمل و یک نخ ابریشم تولید می‌شوند. این روفرشی‌ها ضخیم و نرم بوده و از مقاومت بالایی برخوردارند. میزان قیمت روفرشی‌های مخملی متفاوت می‌باشد.

می‌توان روفرشی‌های مخملی را از طریق سایت‌های خرید روفرشی و زیرانداز به شکل اینترنتی نیز خریداری کرد. زیرانداز و روفرشی صادراتی مخملی در ابعاد و اندازه‌های مختلفی عرضه می‌شوند.

زیرانداز و روفرشی صادراتی | روفرشی مخمل

اندازه استاندارد روفرشی صادراتی

مراکز تولید زیرانداز و روفرشی صادراتی این محصولات را در ابعاد مختلفی عرضه می‌کنند. خرید روفرشی و زیرانداز در شکل‌های مختلف مربعی، مستطیلی و دایره‌ای امکان‌پذیر می‌باشد. ممکن است این سؤال پیش آید که اندازه استاندارد روفرشی صادراتی چه میزان می‌باشد. روفرشی‌های صادراتی در اندازه‌های مختلف ۳،۴،۶،۹ و ۱۲ متری تولید می‌شوند. اندازه روفرشی باید متناسب با فرش یا مکان مورداستفاده خریداری شود. ازاین‌رو می‌توان این کالا را در ابعاد مختلف خریداری کرد.

زیرانداز و روفرشی صادراتی | اندازه استاندارد روفرشی

زیرانداز حصیری صادراتی

زیرانداز حصیری صادراتی یکی از دیگر محصولات پرفروشی است که توسط تولیدکننده زیرانداز و روفرشی صادراتی عرضه می‌شود. زیرانداز حصیری برای گردش و مسافرتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این مدل به زیرانداز ساحلی نیز شهرت دارد. زیراندازهای حصیری دارای دو مدل طبیعی و صنعتی هستند. هر دو مدل جهت صادرات نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند.

زیراندازهای طبیعی از حصیر طبیعی تولیدشده‌اند. زیراندازهای مصنوعی از الیافی مانند پلی‌اتیلن تولیدشده و کاملاً ضد آب هستند. تنوع طرح و اندازه این زیر اندازه‌ها بالا می‌باشد. می‌توان تمامی مدل‌ها را به‌صورت عمده از مراکز خرید روفرشی و زیرانداز تهیه کرد.

زیرانداز و روفرشی صادراتی | اندازه استاندارد روفرشی

زیرانداز جاجیمی صادراتی

زیرانداز جاجیمی صادراتی یکی دیگر از محصولاتی است که شاهد فروش خوب آن در بازارهای داخلی و خارجی هستیم. زیرانداز و روفرشی صادراتی جاجیمی دارای مدل‌های طبیعی و طرح جاجیم می‌باشد. زیراندازهای جاجیمی دستبافت از قیمت بیشتری برخوردار بوده و می‌توان در منازل نیز از آن‌ها استفاده کرد. مدل‌های طرح جاجیم ضدآب بوده و بیشتر برای مسافرت استفاده می‌شوند. خرید روفرشی و زیرانداز جاجیمی در اندازه‌های مختلفی امکان‌پذیر می‌باشد.

زیرانداز و روفرشی صادراتی | زیرانداز حصیری

انواع مدل زیرانداز مسافرتی ارزان

علاوه بر مدل‌های جاجیمی و حصیری در بازار شاهد تنوع زیرانداز مسافرتی هستیم. برخی از انواع مدل زیرانداز مسافرتی ارزان عبارت‌اند از:

تمامی مدل‌ها را می‌توان با کمترین قیمت از مراکز خرید روفرشی و زیرانداز تهیه نمایید. میزان قیمت روفرشی و زیرانداز صادراتی در بازار مناسب بوده و در صورت خرید عمده نیز هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

زیرانداز و روفرشی صادراتی | انواع مدل زیرانداز

خرید روفرشی و زیرانداز به‌صورت اینترنتی

خرید روفرشی و زیرانداز به‌صورت اینترنتی نیز فراهم‌شده است. برای خرید اینترنتی به سایت‌های مجاز و دارای نماد الکترونیک مراجعه نمایید. در این سایت‌ها مشخصات انواع زیرانداز و روفرشی صادراتی ذکرشده است. می‌توان پس از استعلام موجودی زیرانداز مناسب را خریداری کرد.

خرید روفرشی و زیرانداز | خرید اینترنتی زیرانداز

تولیدی زیرانداز و روفرشی صادراتی

پاندا خواب یکی از مراکز عرضه و تولیدی زیرانداز و روفرشی صادراتی محسوب می‌شود.
این مجموعه محصولات خود را به‌صورت عمده‌ای و با کمترین نرخ در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌دهد. برای خرید از این مجموعه کافی است با کارشناسان واحد فروش در ارتباط باشید.

زیرانداز و روفرشی صادراتی | تولیدی زیرانداز

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران

مراکز فروش عمده (تولید) روفرشی (۱۲-۳ متری) ضخیم زرکدار ابریشمی صادراتی

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران مدل‌های جدید و زیبایی روفرشی را به مشتریان ارائه …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9