کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی ابریشمی / روفرشی ارزان تهران صادراتی طرح و ابعاد متنوع

روفرشی ارزان تهران صادراتی طرح و ابعاد متنوع

روفرشی ارزان تهران

روفرشی ارزان تهران توسط مراکز تولیدی متعددی عرضه می‌شود. روفرشی‌های ایرانی با مرغوب‌ترین و بهترین الیاف و مواد اولیه توسط نساجی‌هایی در شهرهای مختلف ایران تولید می‌شوند. در این نساجی‌ها از طرح‌ها و نقوش مختلفی برای طراحی روفرشی استفاده می‌شود. برخی از این طرح‌ها جدید و مدرن و برخی سنتی می‌باشند. هر یک از تولیدی‌ها دارای چندین شبکه توزیع و نمایندگی فروش روفرشی هستند. می‌توان این کالا را به‌صورت مستقیم از طریق این توزیع‌کنندگان خریداری کرد. این نمایندگی‌ها روفرشی را با کیفیت بالا و قیمت رقابتی در بازار عرضه می‌کنند.

مدل‌های جدید روفرشی صادراتی

روفرشی ارزان تهران | روفرشی صادراتی

روفرشی ارزان تهران به علت دارا بودن کیفیت بالا جهت صادرات نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. صادرات روفرشی به بیشتر کشورهای همسایه ایران ازجمله عراق، افغانستان، ارمنستان و… انجام می‌گیرد. همچنین کشورهای حوزه خلیج‌فارس برخی از مقصدهای اصلی صادرات روفرشی ایرانی هستند. برخی از انواع مدل‌های جدید روفرشی صادراتی عبارت‌اند از:

  • روفرشی زرکدار: این روفرشی‌ها ظاهری براق داشته و برای تولید آن‌ها از مخمل و نخ زرک استفاده می‌شود. روفرشی‌های زرکدار دارای مدل‌های یک‌لایه و دولایه بوده و در طرح سنتی و مدرن تولید می‌شوند.
  • روفرشی مخمل: روفرشی مخمل جزء پرفروش‌ترین مدل‌های موجود در بازار است. این روفرشی‌ها دارای مدل‌های ساده یک‌لایه و مدل شانل می‌باشند. مدل‌های یک‌لایه دارای ضخامت و قیمت کمتری هستند. روفرشی‌های شانل مخمل دولایه بوده و می‌توان از هر دو سمت آن‌ها استفاده کرد.
  • روفرشی‌های کش‌دار ابریشمی و طرح ابریشم: یکی دیگر از مدل‌های صادراتی روفرشی، مدل کش‌دار است. روفرشی‌های کش‌دار دارای ضخامت کمی بوده و به همین دلیل از قیمت کمتری نیز برخوردارند. روفرشی‌های کش‌دار ابریشمی نسبت به مدل‌های طرح ابریشم قیمت بیشتری دارند.

می‌توان تمامی مدل‌های ذکرشده را از مرکز تولید و عرضه روفرشی ارزان تهران خریداری کرد.

روفرشی ارزان مخمل در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف

روفرشی ارزان تهران | روفرشی مخمل

روفرشی ارزان مخمل در طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود. برخی از این روفرشی‌ها دارای طرح سنتی ترمه، افشان، ترنج، شاه‌عباسی و… هستند. مدل‌های طرح مدرن و جدید این روفرشی نیز در بازار موجود است. برای طراحی روفرشی‌های جدید از گل‌های برجسته و طرح‌های واقعی استفاده می‌شود. اندازه این روفرشی‌ها نیز می‌تواند ۳، ۴، ۶، ۹ و ۱۲ متری باشد. می‌توان این روفرشی‌ها را در اندازه‌های مختلف از مراکز تولیدی روفرشی ارزان تهران خریداری کرد.

مراکز تولیدی روفرشی ارزان تهران

روفرشی ارزان تهران | تولیدی روفرشی

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدی روفرشی ارزان تهران می‌باشد.
روفرشی‌های پاندا از بهترین الیاف و مواد اولیه تولیدشده‌اند. می‌توان این روفرشی‌ها را به‌صورت عمده و با روش غیرحضوری خریداری کرد. روفرشی‌های پاندا دارای طرح‌های سنتی و مدرن هستند و از رنگ‌بندی متنوعی برخوردارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران

مراکز فروش عمده (تولید) روفرشی (۱۲-۳ متری) ضخیم زرکدار ابریشمی صادراتی

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران مدل‌های جدید و زیبایی روفرشی را به مشتریان ارائه …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9