کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی ابریشمی / ۲۰ مدل صادراتی انواع روفرشی ارزان یزد از ۳ تا ۱۲ متری

۲۰ مدل صادراتی انواع روفرشی ارزان یزد از ۳ تا ۱۲ متری

روفرشی ارزان یزد

روفرشی ارزان یزد را می‌توان از طریق نمایندگی‌های مجاز و معتبر سراسر کشور خریداری کرد. تولیدکننده اصلی انواع روفرشی کشور ایران است. نساجی‌های مختلفی در شهرهایی مانند یزد و مشهد درزمینهٔ تولید مدل‌های مختلف روفرشی فعالیت دارند. روفرشی‌های یزد از کیفیت و دوام بالایی برخوردار بوده و در بازارهای داخلی و خارجی فروش خوبی را دارند. نساجی‌های یزد برای تولید این کالا از الیاف و متریال‌های مختلفی استفاده می‌کنند. هر یک از این الیاف دارای ویژگی‌های خاصی بوده و از تنوع طرح و مدل برخوردارند. می‌توان روفرشی‌ها را به روش‌های حضوری و اینترنتی و با کمترین قیمت خریداری کرد.

روفرشی ترمه زرکدار یزد

روفرشی ارزان یزد | روفرشی زرکدار

طرح به‌کاررفته در روفرشی‌های یزد بسیار متنوع است. برخی از مدل‌های این روفرشی دارای طراحی مدرن و برخی از طراحی سنتی برخوردارند. روفرشی ترمه زرکدار یزد یکی از انواع مدل‌های سنتی این نوع روفرشی محسوب می‌شود. استفاده از طرح‌های اصیل ایرانی مانند بته‌جقه در این روفرشی موجب شده که این روفرشی به‌عنوان کالایی صادراتی نیز شناخته شود. نوع الیاف به‌کاررفته در این روفرشی‌ها ترکیبی از مخمل و نخ زرک می‌باشد. مخمل موجب ماندگاری بیشتر روفرشی خواهد شد. همچنین نخ زرک نوعی نخ براق است که طرح روفرشی را زیباتر نشان می‌دهد.

روفرشی‌های زرکدار دارای ابعاد و اندازه مختلفی هستند. این روفرشی‌ها در اندازه‌های ۳ متری، ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری برای فرش مناسب خود طراحی و تولیدشده‌اند. همچنین این روفرشی‌ها دارای تنوع رنگ بوده و از زیباترین طرح‌ها و رنگ‌ها برخوردارند. می‌توان روفرشی‌های زرکدار را به روش‌های حوری و اینترنتی از طریق مراکز فروش روفرشی ارزان یزد خریداری کرد.

روفرشی شانل مخمل ۱۲ متری | Chanel velvet rug

روفرشی ارزان یزد | روفرشی شانل مخمل

روفرشی شانل نیز یکی دیگر از انواع مدل‌های روفرشی ارزان یزد محسوب می‌شود. روفرشی‌های شانل نیز جزء مدل‌های مخمل محسوب می‌شوند. این نوع روفرشی دولایه بوده و می‌توان از پشت‌ورو آن استفاده کرد. نوع طرح و رنگ زمینه پشت‌ورو این نوع روفرشی متفاوت است. با تغییر دکوراسیون می‌توان از سمت دیگر روفرشی استفاده کرد. روفرشی‌های شانل دارای درجه کیفی بالایی بوده و از ضخامت خوبی برخوردارند. این روفرشی‌ها دارای اندازه‌های مختلفی هستند. روفرشی شانل مخمل ۱۲ متری را می‌توان از طریق مراکز تولید و فروش روفرشی ارزان یزد خریداری کرد.

سفارش عمده روفرشی ارزان یزد

روفرشی ارزان یزد | سفارش عمده روفرشی

برای سفارش عمده روفرشی ارزان یزد می‌توانید با مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب در تماس باشید.
پاندا یکی از تولیدکنندگان انواع کالای خواب و روفرشی ایرانی است. روفرشی‌های پاندا دارای مدل‌های مختلف ساده و کش‌دار بوده و در رنگ‌بندی کاملی عرضه می‌شوند. این روفرشی‌ها در طرح‌های زیبا و با درجه کیفی مناسبی تولیدشده‌اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران

مراکز فروش عمده (تولید) روفرشی (۱۲-۳ متری) ضخیم زرکدار ابریشمی صادراتی

مرکز فروش عمده روفرشی در تهران مدل‌های جدید و زیبایی روفرشی را به مشتریان ارائه …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9