کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی ابریشمی / عمده فروشی روفرشی مخمل شانل دور کش‌دار ۳ الی ۱۲ متر

عمده فروشی روفرشی مخمل شانل دور کش‌دار ۳ الی ۱۲ متر

روفرشی مخمل شانل دور کش‌دار

روفرشی مخمل شانل دور کش‌دار یکی از گزینه‌های مناسب برای حفاظت بهتر از فرش‌های گران‌قیمت می‌باشد. با افزایش قیمت فرش نگهداری اصولی و درست از این کالا گران‌قیمت بسیار حائز اهمیت است. روفرشی ایرانی یکی از گزینه‌های مناسب برای نگهداری بهتر از فرش می‌باشد. این کالا از پا خوردگی و تغییر رنگ فرش در برابر نور آفتاب جلوگیری می‌کند. استفاده از روفرشی موجب می‌شود شما همیشه در منازل فرشی نو و تمیز داشته باشید. روفرشی‌ها از الیاف و نخ مختلفی تولید می‌شوند. یکی از انواع مدل‌های باکیفیت و ضخیم روفرشی شانل است که در ادامه بیشتر با مشخصات آن آشنا خواهید شد.

انواع روفرشی ازنظر جنس

روفرشی مخمل شانل دور کش‌دار | انواع جنس روفرشی

نساجی‌ها و کارخانه‌های تولید روفرشی از الیاف و نخ‌های مختلفی برای تولید این کالا استفاده می‌کنند. به‌طورکلی انواع روفرشی ازنظر جنس عبارت‌اند از:

  • روفرشی مخمل: روفرشی‌های مخمل یکی از مدل‌های مرغوب و باکیفیت محسوب می‌شوند. این روفرشی‌ها دارای دو مدل ساده و شانل هستند. مدل ساده به‌وسیله یک نخ مخمل تولیدشده و نازک می‌باشد. مدل شانل تقریباً مشابه مدل‌های ساده است. اما تراکم نخ آن بیشتر بوده و دارای وزن سنگین‌تری می‌باشد. روفرشی مخمل شانل دورکشدار حالتی دولایه دارد و می‌توان از هر دو سمت آن استفاده کرد.
  • روفرشی ابریشمی: روفرشی‌های ابریشمی از نخ ابریشم تولیدشده و نازک هستند. معمولاً سطح این روفرشی‌ها لیز بوده و ممکن است هنگام رفت‌وآمد جمع شوند. ازاین‌رو بهتر است مدل‌های کش‌دار آن‌ها خریداری شود.
  • روفرشی طرح ابریشم: روفرشی‌های طرح ابریشم از نخ پلی‌استر تولید می‌شوند. این روفرشی‌ها شبیه روفرشی‌های ابریشمی بوده ولی از قیمت مناسب‌تری برخوردارند.
  • روفرشی ابریشم زرکدار: روفرشی زرکدار از نخ مخمل و زرک تولیدشده‌اند. این روفرشی‌ها ضخامتی شبیه به روفرشی‌های مخمل ساده دارند اما نخ زرک به‌کاررفته در آن‌ها جلوه زیباتری به آن داده است.

انواع روفرشی ازنظر مدل

روفرشی مخمل شانل دور کش‌دار | انواع مدل روفرشی

روفرشی‌ها ازنظر مدل نیز دارای انواع متنوعی هستند. انواع روفرشی ازنظر مدل نیز عبارت‌اند از:

  • روفرشی کش‌دار: روفرشی‌های کش‌دار دارای جنس‌های مختلفی هستند. اطراف این روفرشی با کش لبه‌دوزی شده است. به همین دلیل روفرشی‌های کش‌دار هنگام رفت‌وآمد جمع نمی‌شوند. روفرشی مخمل شانل دور کش‌دار نیز یکی از مدل‌های پرفروش و زیبا محسوب می‌شود.
  • روفرشی ریشه‌دار: این مدل روفرشی حالتی شبیه به فرش دارد. ریشه‌های این روفرشی ن را شبیه فرش جلوه می‌دهد و می‌توان حتی به‌عنوان فرش نیز مورداستفاده قرار گیرد.

عمده‌فروش روفرشی مخمل شانل دور کش‌دار

روفرشی مخمل شانل دور کش‌دار | عمده فروش روفرشی

پاندا خواب یکی از مراکز عمده‌فروش روفرشی مخمل شانل دور کش‌دار است.
این مجموعه انواع روفرشی را در طرح‌های مدرن و سنتی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. خرید از پاندا به‌صورت عمده و با روش‌های حضوری و غیرحضوری امکان‌پذیر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

روفرشی ارزان تهران

روفرشی ارزان تهران صادراتی طرح و ابعاد متنوع

روفرشی ارزان تهران توسط مراکز تولیدی متعددی عرضه می‌شود. روفرشی‌های ایرانی با مرغوب‌ترین و بهترین …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9