کالای خواب پاندا
خانه / تشک بازی / خرید اینترنتی تشک بازی طرح حیوانات جنگل playgro

خرید اینترنتی تشک بازی طرح حیوانات جنگل playgro

تشک بازی طرح حیوانات جنگل playgro را برای خرید عمده خود می توانید اینترنتی هم سفارش دهید تا از این طریق بتوانید به قیمت های بهتری دست یابید.

نوزادان هم نیاز به بازی و سرگرمی دارند و امروزه تولید تشک های بازی با طرح ها و مدل های مختلف، به خوبی توانسته این نیاز گروه سنی نوزادان را به خوبی رفع نماید.

تشک بازی طرح حیوانات

مشخصات تشک بازی طرح حیوانات جنگل playgro

در تولید تشک های بازی، بخش ها و قسمت های گوناگونی اضافه می شود و در خصوص تشک طرح حیوانات جنگل، از اجزای تشکیل دهنده آن، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. عروسک های آویز متنوع
  2. دندانگیر
  3. دستگیره جدا شونده

این نوع تشک های نوزادی از جمله کاربردهایی که دارند مربوط به کمک به رشد مهارت های حرکتی کودکان می باشد و در برخی موارد نیز شاهد اضفه کردن پیانو و عروسک های موزیکال، به این مدل تشک ها خواهیم بود.

پلی گرو به عنوان تولید کنندگان تشک های بازی از جنس پارچه ای، توانسته محصولات متنوع دیگری هم با طرح های مختلف، ارائه نماید.

تشک بازی طرح زنبور پلی گرو

تشک بازی طرح زنبور پلی گرو

یکی از دیگر طرح های جذابی که در خصوص تشک های بازی نوزادی ارائه شده است، مربوط به تشک های طرح زنبور بوده و طراحی منحصر به فرد چنین تشک هایی، عاملی شده تا خانواده ها را به سمت خود جذب نماید.

عروسک های آویز که برروی این تشک های بازی قرار گرفته است به خوبی توانسته نظر نوزادان را به خود جلب نماید.

انواع تشک بازی

خرید عمده انواع تشک بازی

تشک های بازی همانطور که گفته شد با مدل ها و طرح های گوناگونی عرضه می شوند و مشتریان این امکان را خواهند داشت که مدل های مد نظر خود را برای خرید عمده، انتخاب نمایند و سفارش عمده آن ها نیز به سادگی، قابل ارائه خواهد بود.

در صورتی که برای خرید تشک های بازی، نیاز به اطلاعات بیشتری داشته باشید، این امر را از طریق تماس با ما می توانید به دست آورید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836
Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9