کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ارزان / خرید عمده روبالشی ارزان | تولیدی بالش و روبالشی ۵۰*۷۰ | عدل ۲۰ تایی

خرید عمده روبالشی ارزان | تولیدی بالش و روبالشی ۵۰*۷۰ | عدل ۲۰ تایی

خرید عمده روبالشی ارزان

خرید عمده روبالشی ارزان از طریق مراکز مختلفی مانند فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های فروش این محصول امکان‌پذیر است. روبالشی یکی از محصولاتی است که از گذشته تا به امروز در طرح‌ها و مدل‌های متنوعی تولیدشده است. برای تولید روبالشی‌ها از جنس پارچه‌های مختلف با طرح‌های متنوع استفاده می‌شود. برخی از این پارچه‌ها دارای قیمت مناسبی هستند. ازاین‌رو قیمت روبالشی رابطه مستقیمی با جنس پارچه آن دارد. البته عوامل دیگری نیز بر میزان قیمت این کالا مؤثر است. برای خرید روبالشی با قیمت مناسب بهتر است سفارش‌های خود را به‌صورت مستیم از طریق نمایندگی‌های فروش ثبت نمایید.

تولیدی روبالشی ارزان ایرانی

خرید عمده روبالشی ارزان | تولیدی روبالشی ایرانی

روبالشی‌هایی که در بازار به فروش می‌رسند دارای برندهای داخلی و خارجی هستند. هر برند دارای کیفیت مختلفی است. کشور ایران نیز یکی از تولیدکنندگان اصلی انواع روبالشی است. شرکت‌های مختلفی در شهرهایی مانند تهران، اصفهان، یزد و … تولید روبالشی‌ها را انجام می‌دهند. تولیدی روبالشی ارزان ایرانی این کالا را در مدل‌های مختلفی مانند لبه‌دار، زیپ‌دار پاکتی و… تولید می‌کند. همچنین برای تولید روبالشی‌ها از جنس پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. برخی از انواع روبالشی‌های ایرانی مرغوب و ارزان‌قیمت عبارت‌اند از:

  • روبالشی نخی: روبالشی‌های نخی یکی از ارزان‌قیمت‌ترین نوع روبالشی‌های بازار محسوب می‌شوند. این روبالشی‌ها دارای مدل‌های ساده و گل‌دار بوده و از طول عمر خوبی برخوردارند.
  • روبالشی مخمل: یکی دیگر از انواع روبالشی‌های مرغوب که دارای قیمت مناسبی نیز می‌باشد؛ روبالشی مخمل است. روبالشی‌های مخمل دارای انواع مختلفی همچون روبالشی مخمل نقره‌کوب، روبالشی مخمل پارامونتی، روبالشی مخمل آنجل و… هستند. این روبالشی‌ها نیز دارای مدل‌های ساده و گل‌دار می‌باشند.
  • روبالشی پلی‌استر: روبالشی پلی‌استر نیز یکی از انواع روبالشی‌های ارزان‌قیمت است که در مدل‌های ساده، گل‌دار و سه‌بعدی تولید می‌شود.

خرید عمده روبالشی ارزان در تمامی مدل‌ها از طریق تولیدی‌ها امکان‌پذیر است.

انواع بالش بزرگ‌سال درجه‌یک

خرید عمده روبالشی ارزان | بالش مرغوب

بالش نیز یکی دیگر از کالاهای خواب ضروری است. بالش‌ها دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند و از الیاف متفاوتی همچون پر، پنبه و پشم‌شیشه تولید می‌شوند. می‌توان انواع بالش بزرگ‌سال درجه‌یک را به‌صورت مستقیم از طریق مراکز تولیدی خریداری کرد. برای هر یک از بالش‌ها باید روبالشی خوب و مناسب را خریداری کرد. خرید عمده روبالشی ارزان در مدل‌های باکیفیت و مرغوب را می‌توان به روش‌های حضوری و اینترنتی انجام داد.

خرید عمده روبالشی ارزان

خرید عمده روبالشی ارزان

خرید عمده روبالشی ارزان از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب با کمترین قیمت انجام می‌گیرد.
پاندا یکی از تولیدکنندگان انواع کالای خواب ازجمله روبالشی می‌باشد. روبالشی‌های پاندا از جنس پارچه‌های مختلفی تولیدشده و باکیفیت بسیار بالایی عرضه می‌شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

خرید روبالشی ارزان

بزرگترین مرکز بازار عمده خرید روبالشی ارزان در بالای ۶۰ طرح مختلف صادراتی!!!!

این مرکز به عنوان بزرگترین بازار ارائه روبالشی، جدیدترین مدل های تولیدی را به صورت …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9