کالای خواب پاندا
خانه / پتو ایرانی / خرید مستقیم پتو از کارخانه نساجی تولیدی پتو

خرید مستقیم پتو از کارخانه نساجی تولیدی پتو

خرید مستقیم پتو از کارخانه

خرید مستقیم پتو از کارخانه موجب اطمینان از کیفیت پتو خواهد شد. در ایران کارخانه‌های متعددی در شهرهای مختلف کار تولید پتوهای سیلک و راشل را انجام می‌دهند. هر یک از این کارخانه‌ها از الیاف و مواد اولیه مختلفی برای تولید پتو استفاده می‌کنید. روش تولید و ماشین‌آلات هر کارخانه نیز متفاوت است. ازاین‌رو پتوها دارای انواع مختلف بوده و از کیفیت و قیمت متفاوتی برخوردارند. میتوان انواع مدل پتوی ایرانی را به‌صورت عمده و تکی از طریق نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز خریداری کرد.

نساجی‌های تولید پتو در ایران

تولیدکنندگان پتو در شهرهای مختلفی همچون تهر

خرید مستقیم پتو از کارخانه | پتو ایرانی

ان، تبریز، یزد، قم، مشهد، اصفهان و… فعالیت دارند. هر یک از این کارخانه با نام برند تجاری خاصی فعالیت می‌کنید. در اینجا برخی از نساجی‌های تولید پتو در ایران معرفی می‌شود:

  • نساجی شادیلون: مجموعه تولیدی شادیلون در شهر مشهد فعالیت دارد. این کارخانه از سال ۱۳۸۴ اقدام به تولید انبوه پتو کرده است. پتوهای شادیلون دارای طرح‌های مختلف ساده، گل برجسته و مسافرتی هستند. پتوی نیکا، پتوی تیسا، پتوی چیکا، پتوی دیاموند، پتوی پایا و… برخی از مدل پتوهای این کارخانه محسوب می‌شوند.
  • نساجی باران: مجموعه تولیدی باران نیز یکی از نساجی‌های پتو است که در شهر تهران فعالیت دارد. این مجموعه بیشتر درزمینهٔ تولید پتوی مسافرتی سبک و روفرشی فعالیت می‌کند. پتوهای باران در طرح چهارخانه بود و سبک و کم‌حجم می‌باشند. پتوی مروارید، پتوی تیبا، پتوی آبتین و پتوی پریا برخی از محصولات باران محسوب می‌شوند.
  • نساجی نرمینه: مجموعه تولیدی پتو نرمینه نیز در شهر کاشان فعالیت دارد. این مجموعه انواع پتوهای یک‌لایه و دولایه را تولید می‌کند. نرمینه درزمینهٔ تولید انواع پتوی خانگی، مسافرتی و عروسکی فعالیت دارد. پتو نرمین، پتو نگین، پتو سروین و پتو نسیم برخی از محصولات نرمینه محسوب می‌شوند.

خرید مستقیم پتو از کارخانه موجب پرداخت هزینه کمتر خواهد شد. تمامی مدل‌های ذکرشده را میتوان با تناژ بالا از کارخانه خریداری کرد.

 

صادرات پتوی ایرانی یک‌نفره و دونفره

خرید مستقیم پتو از کارخانه | صادرات پتو

پتوهای ایرانی از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردارند. ازاین‌رو به کشورهای مختلفی نیز صادر می‌شوند. صادرات پتوی ایرانی یک‌نفره و دونفره به کشورهایی همچون عراق، ارمنستان، پاکستان و قزاقستان انجام می‌گیرد. با خرید مستقیم پتو از کارخانه و صادر کردن آن به کشورهای مجاور میتوان سود خوبی را کسب کرد.

خرید مستقیم پتو از کارخانه

خرید مستقیم پتو از کارخانه

خرید مستقیم پتو از کارخانه ضمن دارا بودن مزایای زیاد با تناژ بالا امکان‌پذیر است. اگر تعداد سفارش شما کمتر از تعداد موردنظر کارخانه باشد؛ هزینه خرید تکی محاسبه می‌شود. ازاین‌رو بهتر است پتوها را به‌صورت عمده از نمایندگی‌ها خریداری نمایید.

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان کالای خواب است که برندهای معتبر پتو را نیز به‌صورت عمده عرضه می‌کند.
خرید از این مجموعه به روش غیرحضوری نیز فراهم‌شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

پتو طرح چهارخونه

پتو طرح چهارخونه (سبک مسافرتی) صادراتی + قیمت کارخانه

طرح های زیبای پتو چهارخونه از جمله مشخصات بارز این محصول می باشد، به همین …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9