کالای خواب پاندا
خانه / تشک پنبه ای / خرید از کارخانه تولیدی تشک پنبه‌ای یک‌نفره سنتی

خرید از کارخانه تولیدی تشک پنبه‌ای یک‌نفره سنتی

خرید تشک پنبه‌ای یک‌نفره

افراد بخش زیادی از عمر خود را در خواب سپری می‌کنند. ازاین‌رو انتخاب کالای خوب مناسب و باکیفیت نقش مهمی بر کیفیت خواب خواهد داشت. یکی از اصلی‌ترین کالاهای خواب تشک است. تشک‌ها دارای انواع مختلفی هستند و در مدل‌های جدید و سنتی تولید می‌شوند. یکی از تشک‌هایی که از گذشته تا به امروز مورداستفاده قرارگرفته است؛ تشک پنبه‌ای می‌باشد. تشک‌های پنبه‌ای از کیفیت بالایی برخوردارند و بسیار نرم و راحت می‌باشند. خرید تشک پنبه‌ای یک‌نفره و دونفره از طریق مراکز مختلفی امکان‌پذیر است.

مشخصات تشک پنبه‌ای

مشخصات تشک پنبه‌ای

 

تشک‌های پنبه‌ای به دو روش دست‌دوز و صنعتی تولید می‌شوند. مدل‌های دست‌دوز به تشک زمینی نیز شهرت دارند؛ اما تشک‌های صنعتی پنبه‌ای بیشتر به شکل خوشخواب و برای تختخواب تولید می‌شوند. پنبه یکی از الیاف طبیعی می‌باشد. جلوگیری از کمردرد و آسیب ستون فقرات، دارا بودن وزن و ابعاد مختلف، دارا بودن طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و دوام و ماندگاری بالا از مشخصات تشک پنبه‌ای محسوب می‌شود.

بر سطح تشک‌های پنبه‌ای دست‌دوز دوخت‌هایی زده می‌شود تا هنگام استفاده تشک پنبه جابه‌جا نشود و تشک سطحی صاف و یکنواخت داشته باشد. این تشک‌ها در ضخامت‌ها و وزن‌های مختلفی تولید می‌شوند. می‌توان وزن تشک را نیز مطابق باسلیقه خود سفارش داد. برخی از افراد جهت صرفه‌جویی در هزینه‌ها تشک‌هایی با وزن کم را سفارش می‌دهند. بهتر است وزن تشک نه خیلی سنگین و نه خیلی سبک باشد. جابه‌جایی تشک‌های سنگین دشوار است. تشک‌های سبکی که پنبه کمی در آن‌ها استفاده‌شده نیز ممکن است دچار نشست شوند؛ بنابراین بهتر است خرید تشک پنبه‌ای یک‌نفره و دونفره با وزن مناسب صورت گیرد.

عوامل مؤثر بر میزان قیمت تشک پنبه‌ای

قیمت تشک پنبه‌ای

 

قیمت تمامی تشک‌های پنبه‌ای یکسان نیست. عوامل مختلفی بر قیمت این کالا تأثیرگذار است. برخی از عوامل مؤثر بر میزان قیمت تشک پنبه‌ای عبارت‌اند از:

  • نوع پنبه: پنبه‌ها دارای درجه کیفی مختلفی هستند.
  • وزن تشک: تشک‌های پنبه‌ای از ۵ تا ۱۶ کیلوگرم تولید می‌شوند. هراندازه وزن تشک بیشتر باشد؛ میزان قیمت آن افزایش می‌یابد.
  • نوع پارچه: در تولید تشک‌های پنبه‌ای از پارچه‌های مختلف با قیمت‌های متفاوت استفاده می‌شود.
  • ابعاد تشک: خرید تشک پنبه‌ای یک‌نفره در سه سایز ۸۰ در ۱۸۰، ۹۰ در ۲۰۰ و ۱۰۰ در ۲۰۰ سانتیمتر امکان‌پذیر است. تشک‌های بزرگ‌تر قیمت بیشتری دارند.

مراکز خرید تشک پنبه‌ای یک‌نفره

خرید تشک پنبه‌ای یک‌نفره

 

پاندا خواب یکی از مراکز خرید تشک پنبه‌ای یک‌نفره است. تشک‌های پاندا از پنبه مرغوب و درجه‌یک تولیدشده‌اند و دارای طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی هستند. می‌توان انواع تشک‌های پنبه‌ای را به‌صورت عمده و با قیمت مناسب از این مرکز خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

تولیدی تشک پنبه ای اصفهان

تولیدی تشک پنبه ای اصفهان سفارشی (۴ تا ۱۵ کیلویی)

تشک آماده پنبه ای یکی از انواع تشک های قدیمی در عین حال پرکاربرد می …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9