کالای خواب پاندا
خانه / روتختی / بورس روتختی و لحاف در تهران با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در Tehran

بورس روتختی و لحاف در تهران با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در Tehran

نحوه دکوراسیون و چیدمان اتاق تأثیر زیادی بر نحوه خواب و کیفیت آن دارد. محیط اتاق‌خواب باید به‌گونه‌ای باشد که موجب آرامش بیشتر شود. کالای خواب ازجمله عوالمی است که بر نحوه چیدمان اتاق‌خواب و راحتی افراد در هنگام خواب تأثیر زیادی دارند. امروزه کالای خواب دارای نمونه‌های متعددی است و در طرح‌های متنوعی تولید می‌شود. از مهم‌ترین اجزاء کالای خواب روتختی و لحاف میباشد. این کالا موجب زیبایی بیشتر اتاق‌خواب می‌شود. روتختی و لحاف دارای برندهای خارجی و داخلی است و از الیاف و پارچه‌های متفاوتی تولید می‌شود. می‌توان مدل‌های مختلف این کالا را به‌صورت عمده از طریق بورس روتختی و لحاف در تهران خریداری کرد.

انواع مدل‌های روتختی و لحاف با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت

بورس روتختی و لحاف در تهران | انواع مدلهای روتختی و لحاف

سرویس روتختی در دو نوع کلی یک‌نفره و دونفره تولید می‌شود. تعداد اجزاء و تکه‌های این سرویس متفاوت است. اصولاً هراندازه تعداد اجزاء سرویس روتختی بیشتر باشد میزان قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. لحاف روتختی دارای مدل‌های مختلفی است.

برخی از مدل‌ها نازک بوده و برای مناطق گرمسیری مناسب هستند. لحاف کاوری ازجمله لحاف‌های سبک و خنک می‌باشد. نوعی دیگر از لحاف وجود دارد که به آن لحاف پیکه گفته می‌شود. ملحفه این روتختی از لحاف آن جدا می‌شود و می‌توان از آن برای مناطق سردسیری و گرمسیری استفاده کرد. نوعی دیگر از لحاف نیز وجود دارد که به آن روتختی چهارفصل گفته می‌شود. این نوع روتختی نیز از لحاف اصلی جدا می‌شود و می‌توان از آن در فصل‌های سرد و گرم استفاده کرد. لحاف‌هایی نیز وجود دارد که از الیافی مانند پشم‌شیشه تولید می‌شوند. این لحاف‌ها گرم بوده و نمی‌توان رویه آن را جدا کرد. ازاین‌رو برای مناطق سردسیری انتخاب مناسبی هستند.

طرح روتختی‌ها نیز متفاوت است. روتختی سه‌بعدی، روتختی طرح ترمه، روتختی طرح فانتزی، روتختی طرح کارتنی و روتختی سه‌بعدی برخی از طرح‌های متنوع روتختی محسوب می‌شوند. در تولید روتختی‌ها از جنس پارچه‌های مختلفی مانند مخمل، پورشه، پلی‌استر، نخی، پنبه‌ای، ساتن و ابریشمی نیز استفاده می‌شود. می‌توان تمامی انواع مدل‌های روتختی و لحاف با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت را از طریق بورس روتختی و لحاف در تهران خریداری کرد.

عوامل مؤثر بر میزان قیمت روتختی و لحاف

بورس روتختی و لحاف در تهران | قیمت روتختی و لحاف

قیمت روتختی و لحاف متفاوت است. برخی از عوامل مؤثر بر میزان قیمت روتختی و لحاف عبارت‌اند از:

  • نوع شرکت تولیدی و برند کالا
  • نوع الیاف و پارچه به‌کاررفته در روتختی و لحاف
  • ابعاد و اندازه روتختی
  • طرح و مدل

اگر روتختی‌ها را به‌صورت مستقیم از بورس روتختی و لحاف در تهران خریداری نمایید هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

بورس روتختی و لحاف در تهران با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت

بورس روتختی و لحاف در تهران

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدی و بورس روتختی و لحاف در تهران با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت محسوب می‌شود. این مجموعه انواع لحاف و روتختی را با بهترین متریال­ها تولید می‌کند. کالاهای تولیدی پاندا مطابق با استانداردهای لازم طراحی‌شده و از کیفیت بالایی برخوردارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09125277346

مطلب پیشنهادی

فروش روتختی به قیمت عمده در تهران

ُSite فروش روتختی به قیمت عمده VIP در تهران

فروش روتختی به قیمت عمده در تهران به صورت مستقیم از تولیدی ها عرضه می …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده