کالای خواب پاندا
خانه / روتختی / بورس روتختی و لحاف در تهران با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در Tehran

بورس روتختی و لحاف در تهران با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در Tehran

نحوه دکوراسیون و چیدمان اتاق تأثیر زیادی بر نحوه خواب و کیفیت آن دارد. محیط اتاق‌خواب باید به‌گونه‌ای باشد که موجب آرامش بیشتر شود. کالای خواب ازجمله عوالمی است که بر نحوه چیدمان اتاق‌خواب و راحتی افراد در هنگام خواب تأثیر زیادی دارند. امروزه کالای خواب دارای نمونه‌های متعددی است و در طرح‌های متنوعی تولید می‌شود. از مهم‌ترین اجزاء کالای خواب روتختی و لحاف میباشد. این کالا موجب زیبایی بیشتر اتاق‌خواب می‌شود. روتختی و لحاف دارای برندهای خارجی و داخلی است و از الیاف و پارچه‌های متفاوتی تولید می‌شود. می‌توان مدل‌های مختلف این کالا را به‌صورت عمده از طریق بورس روتختی و لحاف در تهران خریداری کرد.

انواع مدل‌های روتختی و لحاف با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت

بورس روتختی و لحاف در تهران | انواع مدلهای روتختی و لحاف

سرویس روتختی در دو نوع کلی یک‌نفره و دونفره تولید می‌شود. تعداد اجزاء و تکه‌های این سرویس متفاوت است. اصولاً هراندازه تعداد اجزاء سرویس روتختی بیشتر باشد میزان قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. لحاف روتختی دارای مدل‌های مختلفی است.

برخی از مدل‌ها نازک بوده و برای مناطق گرمسیری مناسب هستند. لحاف کاوری ازجمله لحاف‌های سبک و خنک می‌باشد. نوعی دیگر از لحاف وجود دارد که به آن لحاف پیکه گفته می‌شود. ملحفه این روتختی از لحاف آن جدا می‌شود و می‌توان از آن برای مناطق سردسیری و گرمسیری استفاده کرد. نوعی دیگر از لحاف نیز وجود دارد که به آن روتختی چهارفصل گفته می‌شود. این نوع روتختی نیز از لحاف اصلی جدا می‌شود و می‌توان از آن در فصل‌های سرد و گرم استفاده کرد. لحاف‌هایی نیز وجود دارد که از الیافی مانند پشم‌شیشه تولید می‌شوند. این لحاف‌ها گرم بوده و نمی‌توان رویه آن را جدا کرد. ازاین‌رو برای مناطق سردسیری انتخاب مناسبی هستند.

طرح روتختی‌ها نیز متفاوت است. روتختی سه‌بعدی، روتختی طرح ترمه، روتختی طرح فانتزی، روتختی طرح کارتنی و روتختی سه‌بعدی برخی از طرح‌های متنوع روتختی محسوب می‌شوند. در تولید روتختی‌ها از جنس پارچه‌های مختلفی مانند مخمل، پورشه، پلی‌استر، نخی، پنبه‌ای، ساتن و ابریشمی نیز استفاده می‌شود. می‌توان تمامی انواع مدل‌های روتختی و لحاف با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت را از طریق بورس روتختی و لحاف در تهران خریداری کرد.

عوامل مؤثر بر میزان قیمت روتختی و لحاف

بورس روتختی و لحاف در تهران | قیمت روتختی و لحاف

قیمت روتختی و لحاف متفاوت است. برخی از عوامل مؤثر بر میزان قیمت روتختی و لحاف عبارت‌اند از:

  • نوع شرکت تولیدی و برند کالا
  • نوع الیاف و پارچه به‌کاررفته در روتختی و لحاف
  • ابعاد و اندازه روتختی
  • طرح و مدل

اگر روتختی‌ها را به‌صورت مستقیم از بورس روتختی و لحاف در تهران خریداری نمایید هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

بورس روتختی و لحاف در تهران با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت

بورس روتختی و لحاف در تهران

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدی و بورس روتختی و لحاف در تهران با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت محسوب می‌شود. این مجموعه انواع لحاف و روتختی را با بهترین متریال­ها تولید می‌کند. کالاهای تولیدی پاندا مطابق با استانداردهای لازم طراحی‌شده و از کیفیت بالایی برخوردارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09125277346

مطلب پیشنهادی

خرید روتختی عمده

جامع ترین بورس تولیدی انواع روتختی ۱۴۰۱ ویژه خرید عمده ای

روتختی جدید ایرانی را می‌توانید در طرح‌ها و مدل‌های جذاب از تولیدکنندگان و فروشندگان عمده …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده