کالای خواب پاندا
خانه / تشک اسفنجی / شرکت تولید تشک سفارشی

شرکت تولید تشک سفارشی

نحوه خواب هر فرد با فرد دیگر متفاوت است برای مثال برخی از افراد بر روی تشک های سفت و برخی دیگر بر روی تشک های بسیار نرم خوابشان می برد. اگر با مراجعه به مراکز فروش این محصول نتوانستید گزینه مورد نظرتان را خریداری کنید می توانید از تشک سفارشی استفاده کنید. شما به راحتی توانید سایز و خصوصیات تشک مورد دلخواهتان را به مراکز فروش این محصول بیان کنید و در زمانی که  برای شما تعیین کرده اند آن را تحویل بگیرید‌. با ما در ادامه همراه شوید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه بدست آورید.شرکت تولید تشک سفارشی

ویژگی هایی که یک تشک خوب باید داشته باشد

ویژگی هایی که یک تشک خوب باید داشته باشدتشک خوب محصولی است که دارای ویژگی های زیر باشد:

  • راحتی؛ هر فردی بر روی تشکی خاص احساس راحتی می کند در هنگام خرید بهتر است ابتدا بر روی تشک دراز بکشید و در صورتی که از دراز کشیدن بر روی آن احساس راحتی و لذت می کنید آن را انتخاب نمایید.
  • دوام و مقاومت؛ هر چقدر که مواد به کار رفته در تشک دارای کیفیت بیشتری باشد دوام آن بالاتر است و شما می توانید مدت زیادی از آن استفاده نمایید.
  • فضا، هر انسانی معمولا در هنگام خواب چندین مرتبه غلت می خورد و در صورتی که فضای کافی برای غلت خوردن وجود نداشته باشد احساس بدی به او دست می دهد پس در هنگام خرید حتمما تشکی را انتخاب کنید تا بتوانید آزادانه در آن جابجا شوید.
  • ارتفاع تشک، به طول معمول هر چقدر که ارتفاع تشک های شما بیشتر باشد نه تنها زیباتر است بلکه مرغوب تر و مناسب تر نیز می باشد.
  • فنر، استفاده از فنرهای پاکتی در تشک باعث افزایش کیفیت آن می شود.
  • جنس اسفنج؛ اگر می خواهید بهترین تشک را خریداری کنید لازم است به جنس اسفنج، وزن و همچنین تراکم آن توجه کنید. هر چقدر که متراکم تر و سنگین تر باشد گزینه بهتری به شمار می رود.
  • اندازه تشک؛ شما باید با توجه به اندازه تختتان تشک با ابعاد مناسب را انتخاب کنید و نباید بین لبه های تخت و تشک فاصله زیادی وجود داشته باشد.

ساخت تشک سفارشی با بهترین مواد

ساخت تشک سفارشی با بهترین موادیکی از بهترین روش هایی که شما می توانید تشک مورد دلخواهتان را خریداری کنید سفارش این محصول است. مراکزی که تولیدکننده این محصول هستند در هنگام ساخت تشک سفارشی از بهترین و با کیفیت ترین مواد استفاده می کنند چون هر چقدر که مواد اولیه مورد استفاده مرغوب تر باشد کیفیت تشک نیز بیشتر می شود. شما می توانید با خرید اینگونه تشک ها علاوه بر اینکه مدت زیادی از آن استفاده کنید بلکه در هنگام خواب و استراحت نیز آرامش داشته و از خوابیدن خود لذت ببرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

تشک دو نفره بدون فنر

خرید تشک دو نفره بدون فنر اسفنجی

تشک دو نفره بدون فنر از مدل تشک های تمام اسفنجی می باشد که خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده | ساعت 18-9